Wybierz swoją kolorystykę

Recenzje książek

Sen dziecka. Jak zapomnieć o nieprzespanych nocach
Recenzje książek
Zapomnij o nieprzespanych nocach! Światowej sławy specjaliści: pediatra Thomas B. Brazelton i psychiatra dziecięcy Joshua T. Sparrow uczą jak prawidłowo usypiać dziecko, jak dbać o jego bezpieczeństwo podczas snu i jakich błędów związanych z usypianiem unikać. Polecamy wszystkim zdesperowanym Rodzicom, cierpiącym na nieprzespane noce.
czytaj więcej
Mądrzy rodzicie, mądre dzieciaki garść rad niepokornego belfra
Recenzje książek
Dziecko to nie choroba. Nie ma na nie lekarstwa. Żadne rady, poradniki i filmy nie zawierają na nie recepty. To czemu ma służyć moja książka? Chciałam uświadomić rodzicom, że każde dziecko jest zjawiskiem.
czytaj więcej
Dieta Alleluja dla kobiet w ciąży i maluchów
Recenzje książek
Dieta Alleluja to nie tylko nowy sposób odżywiania, ale również nowe podejście do życia. Działa leczniczo, wykorzystując naturalne siły organizmu, i w efekcie znacznie poprawia stan zdrowia.
czytaj więcej
Przygody Tappiego
Recenzje książek
Książki Marcina Mortki można z czystym sumieniem polecić każdemu. Każdemu. Dlaczego? Przeglądając tytułu, które autor ma na swoim koncie zaskakuje ich różnorodność.
czytaj więcej
ROZWÓJ DZIECKA Od 3 do 6 lat
Recenzje książek
Druga cześć znakomitego poradnika dla rodziców. Doktor Brazelton,omawia rozwój fizyczny, emocjonalny i poznawczy dziecka w wieku od 3 do 6 lat. Skupia się przy tym na przełomowych momentach, które budzą największy niepokój rodziców, a które często łączą się z regresem rozwojowym. Nieustannie też podkreśla, że rodzicielstwa najlepiej uczyć się na błędach, gdyż dzięki nim dokonujemy analizy własnego podejścia, by zaradzić trudnej sytuacji.
czytaj więcej
ROZWÓJ DZIECKA Od 0 do 3 lat
Recenzje książek
Ta książka to kompendium wiedzy na temat procesów rozwojowych, jakim podlega dziecko od narodzin do trzeciego roku życia. Doktor Brazelton, wybitny amerykański pediatra omawia najważniejsze zagadnienia dotyczące zdrowia i rozwoju dziecka oraz funkcjonowania rodziny. Pokazuje, jak mądrze prowadzić dziecko przez problemy z karmieniem, usypianiem, dyscypliną czy nauką korzystania z toalety.
czytaj więcej
SIĘGNIJ PO SWOJE MARZENIA!
Recenzje książek
Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz wrażenie, że moment realizacji twoich marzeń odwleka się w nieskończoność? Z tym poradnikiem odkryjesz, że zmiana nie jest taka trudna, a spełnienie marzeń jest w zasięgu ręki!
czytaj więcej
ROZWODY I ROZSTANIA
Recenzje książek
Poradnik przeznaczony jest dla osób, które muszą się zmierzyć ze skutkami rozstania, w tym dla osób rozwiedzionych, porzuconych lub pragnących zakończyć trudny związek, a także dla tych, którzy nie umieją poradzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby.
czytaj więcej
Życie w rodzinie
Recenzje książek
Jesper Juul to duński psychoterapeuta i pedagog od trzydziestu lat pracujący z rodzinami i dziećmi na całym świecie. Jego bogate doświadczenie obejmuje terapię rodzin, które przeszły przez konflikty zbrojne, pracę z tak zwaną trudną młodzieżą, konsultacje terapeutyczne w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej i Australii.
czytaj więcej
Zdrowe dzieciaki
Recenzje książek
W książce Zdrowe dzieciaki dr Joel Fuhrman pomaga rodzicom zrozumieć, jak poprzez zmianę nawyków żywieniowych mogą pomóc swym dzieciom odzyskać zdrowie, a potem utrzymać je w znakomitej kondycji.
czytaj więcej
Strona 1 z 6


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ