Wybierz swoją kolorystykę

Jestem Tatą

Zabawy na pierwsze półrocze
Jestem Tatą
Dziecko to istota społeczna, która uwielbia kontakt z bliskimi mu osobami. Zabawa z maluszkiem możliwa jest od pierwszych dni jego życia. Nie masz pomysłów na zabawę z niemowlakiem? Podsuniemy Ci kilka fajnych.
czytaj więcej
Prawdziwy mężczyzna nigdy….
Jestem Tatą
No właśnie. Mężczyzna nie powinien płakać, okazywać słabości, prosić o pomoc – taką rolę społeczną wyznaczyły mu kanony współczesnej kultury. A Ty czasami czujesz, że sobie nie radzisz. Głowa do góry – jak każdy człowiek, masz prawo mieć gorsze dni.
czytaj więcej
Baby blues – jak pomóc kobiecie?
Jestem Tatą
Wasze maleństwo przyszło na świat – czekaliście na tę chwilę dziewięć miesięcy, może nawet dłużej. Wszyscy wokół są szczęśliwi oprócz Twojej partnerki. Dlaczego tak się dzieje i jak możesz pomóc młodej mamie?
czytaj więcej
Pomysły na niepogodę
Jestem Tatą
Uwielbiasz spędzać czas ze swoim dzieckiem na dworze? Świetnie – ruch na świeżym powietrzu zapewne wyjdzie Wam na dobre. A co robić w deszczowe dni, kiedy pogoda nie pozwala na harce w ogrodzie czy parku?
czytaj więcej
Tata – ideał małego mężczyzny
Jestem Tatą
Będąc tatą, stajesz się idolem dla swojego synka. Jak go wychować, by wyrósł na prawdziwego mężczyznę?
czytaj więcej
W co się bawić?
Jestem Tatą
Dzieci uwielbiają zabawy z tatusiami. To z nimi najfajniej jest kopać piłkę czy puszczać latawce. Ręce i ramiona taty są silne, można więc robić różne fajne akrobacje. Podczas zabawy musisz zadbać o to, aby była ona interesująca i bezpieczna.
czytaj więcej
Lęki młodego taty
Jestem Tatą
Wreszcie jest na świecie. Upragnione, wymarzone dziecko, na które oboje czekaliście 9 miesięcy ( a może i kilka lat ). Ale zamiast się cieszyć czujesz lęk, i osamotnienie. To normalne. Jak wiele mężczyzn przechodzisz kryzys, związany z narodzinami pierwszego maluszka.
czytaj więcej
Strona 2 z 2


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ