Wybierz swoją kolorystykę

Będę Tatą

Urlop ojcowski 2013
Będę Tatą
Urlopy po narodzinach dziecka to uprawnienia, z których pracownicy korzystają często i chętnie. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się te, przeznaczone dla ojców. Umożliwiają tatusiom zaangażowanie się w opiekę nad niemowlakiem już w pierwszym roku jego życia. Od 1 września 2013 roku w zakresie tych uprawnień szykują się kolejne korzystne zmiany.
czytaj więcej
Korzystanie z urlopu ojcowskiego – co mówią statystyki?
Będę Tatą
Wydłużenie urlopu ojcowskiego jest już faktem. Od stycznia bieżącego roku ojcowie-pracownicy mają możliwość uzyskania dwóch tygodni zwolnienia od pracy na rzecz opieki nad nowo narodzoną pociechą. Czy korzystają z tego prawa?
czytaj więcej
Urlop ojcowski – od 2012 roku dwa tygodnie
Będę Tatą
Urlop ojcowski przysługuje ojcom już od 2010 roku. Jednak od stycznia czekają nas kolejne zmiany – wymiar wolego dla ojca pracownika z tytułu narodzenia dziecka wzrośnie. Zgodnie z nowymi przepisami ojcowie dzieci urodzonych od 15 stycznia 2011 będą mogli skorzystać z pełnych dwóch tygodni urlopu. Jeśli więc ojciec wstrzymał się z jego wykorzystaniem w 2011 roku, od 1 stycznia 2012 roku będzie mógł przebywać na urlopie dwa, a nie jeden tydzień.
czytaj więcej
Moja partnerka jest w ciąży!
Będę Tatą
Mogło zacząć się tak: Twoja partnerka narzeka na złe samopoczucie, i spóźnia jej się okres. Albo tak: od miesięcy staracie się o poczęcie, i w kolejnym cyklu bez większych nadziei spoglądasz na test ciążowy. Albo jeszcze inaczej: zupełnie nie spodziewasz się jakichkolwiek zmian w Waszym życiu, a tu nagle przychodzi ona i oznajmia, że to już trzeci miesiąc. Wariantów jest mnóstwo, ale uczucie, które ogarnęło Cię na wieść o tym, że zostaniesz ojcem nie da się porównać z żadnym innym!
czytaj więcej
Mój tata jest super!
Będę Tatą
Dowiedziałeś się, że po raz pierwszy zostaniesz ojcem? Pewnie czujesz się z tym trochę nieswojo. Ale czas wziąć się w garść i stawić czoło nowemu wyzwaniu. Uwierz, że jesteś w stanie świetnie sobie z nim poradzić!
czytaj więcej
Tata w ciąży czyli zespół wylęgania
Będę Tatą
Masz mdłości, wahania nastrojów, zawroty głowy a Twoja partnerka jest w ciąży? Prawdopodobnie przechodzisz tzw. zespół wylęgania.
czytaj więcej
Tata na porodówce
Będę Tatą
Poród rodzinny to nie tylko moda. To również okazja dla Ciebie, aby pomóc swojej partnerce przejść te piękne, ale z pewnością bardzo trudne chwile.
czytaj więcej
Intymnie….
Będę Tatą
Zapewne jeszcze nigdy nie zastanawiałeś się tak bardzo nad seksem jak właśnie teraz, kiedy w brzuchu Twojej partnerki dojrzewa dziecko. Czy seks w ciąży jest bezpieczny?
czytaj więcej
Rzuć palenie!
Będę Tatą
Zamierzasz zostać ojcem. Czy wiesz, że każdy wypalany przez Ciebie papieros zmniejsza szanse na poczęcie? Również dla przyszłej mamy i rozwijającego się w jej brzuchu maleństwa, palony przez Ciebie tytoń jest zwykłą trucizną.
czytaj więcej
Plemnik w dobrej kondycji!
Będę Tatą
Planujesz powiększenie rodziny? To świetny moment aby rzucić szkodliwe nałogi, zmienić niezdrowy tryb życia a swojemu organizmowi zrobić generalny przegląd.
czytaj więcej
Strona 1 z 2


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ