Wybierz swoją kolorystykę

Będę Tatą

Warto zostać tatą
Będę Tatą
Twoja partnerka z radością czeka na dzień, w którym zostanie mamą. Ty zastawiasz się, jak to jest być tatą. Powiemy wprost: jest wiele powodów, dla których warto zostać rodzicem. Bycie ojcem to fantastyczna przygoda na całe życie!
czytaj więcej
Do biegu, gotowy.....START!
Będę Tatą
Zapewne często zdarza Ci się słyszeć pytanie, czy będziesz towarzyszył partnerce podczas ciężkich chwil porodu. Pamiętaj, to musi być Wasza wspólna decyzja. Nie musicie się zgadzać na wspólny poród tylko dlatego, że wszyscy wokół tak robią.
czytaj więcej
Czego obawia się przyszły tata?
Będę Tatą
Dwie kreski na teście ciążowym przyprawił Was o prawdziwy zawrót głowy. Radość i duma mieszają się z niepokojem i obawami. Zarówno Ty, jak i Twoja partnerka macie prawo do swoich wątpliwości i lęków. Ale dziś porozmawiamy o Tobie, przyszły tato, podpowiadając jak poradzić sobie ze stanem niepokoju, który tak nagle Cię ogarnął.
czytaj więcej
Co się dzieje z moją partnerką?
Będę Tatą
Dla mężczyzny informacja o tym iż zostanie ojcem, jest wielkim wydarzeniem. Nie wolno mu jednak zapomnieć, że teraz odpowiedzialność za maleństwo spoczywa głównie na kobiecie.
czytaj więcej
Strona 2 z 2


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ