Wybierz swoją kolorystykę

Wywiady

Wywiad: Relaks przyszłej mamy
Wywiady
Kobieta w ciąży potrzebuje wiele spokoju i relaksu, aby jak najlepiej przygotować się do porodu i macierzyństwa. Jakie rodzaje masażu są najlepsze dla przyszłej mamy? O technikach relaksacyjnych opowie Jakub Nowak z Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR.
czytaj więcej
Wywiad: Jak rozmawiać z dzieckiem o orientacji seksulanej?
Wywiady
Dyskusje, które obecnie toczą się w przestrzeni publicznej często dotyczą związków homoseksualnych i praw do posiadania potomstwa przez osoby pozostające w takich relacjach. Jak rozmawiać z dzieckiem na temat orientacji seksualnej? W jaki sposób wyjaśnić sytuację, gdy kolega z przedszkola ma dwie mamy? Na te pytania odpowie Alina Synakiewicz – pedagożka, edukatorka seksualna, trenerka umiejętności psychospołecznych, związana z Grupą Edukatorów Seksualnych Ponton.
czytaj więcej
Wywiad: Zamiany skórne w okresie ciąży
Wywiady
Zmiany skórne, trądzik i wypryski to częste problemy kobiet w ciąży. Czym spowodowane jest ich powstawanie i jak sobie z nimi radzić, gdy już się pojawią? Odpowiedzi na te pytania udzieliły Grażyna Migas i Małgorzata Machaj - Ciesielska z Centrum Kosmetyczno - Dermatologicznego DER-MED.
czytaj więcej
Wywiad: Zabiegi Medycyny Estetycznej
Wywiady
Postęp medycyny daje wiele możliwości poprawy wyglądu naszej skóry. Gdy chcemy pewnych i widocznych efektów wybierzmy się do gabinetu medycyny estetycznej. Jak wyglądają konsultacje i dalsze zabiegi? Czy są one bolesne? Na te i inne pytania odpowie dr Izabela Lenartowicz, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z Kliniki Medycyny Estetycznej Med Estetica w Katowicach.
czytaj więcej
Wywiad: Jak żyć po stracie dziecka?
Wywiady
O tym jak sobie radzić po stracie dziecka i gdzie szukać pomocy rozmawiamy z Magdaleną Wegner oraz Dominiką Fieńko – Nawrocką, prowadzącymi grupę wsparcia dla kobiet po poronieniu i stracie okołoporodowej.
czytaj więcej
Wywiad: Położna jak przyjaciółka
Wywiady
O tym, że warto zaprzyjaźnić się z położną w trakcie ciąży i rodzić pod jej opieką opowiada mgr Edyta Tomaszów – Czucharska, położna ze Szpitala Medicover.
czytaj więcej
Wywiad: Niepłodność u mężczyzn
Wywiady
To nieprawda, że kwestia niepłodności dotyka wyłącznie kobiet. W dzisiejszych czasach, coraz więcej mężczyzn boryka się z problemem nasienia, którego dobra jakość jest potrzebna do zapłodnienia drogą naturalną. Na temat niepłodności męskiej rozmawiamy Szymonem Bakalczukiem, andrologiem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej OVUM Rozrodczość i Andrologia.
czytaj więcej
Wywiad: Problemy logopedyczne u dzieci
Wywiady
Przekręcanie głosek, skracanie wyrazów seplenienie czy niewyraźna mowa dziecka spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. Czy to już ten moment, kiedy trzeba skorzystać z porady specjalisty? A może szkrab „z tego” wyrośnie? eMaluszki rozmawiają z Dorotą Bełtkiewicz, logopedą.
czytaj więcej
Wywiad: Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?
Wywiady
Jak obudzić w dziecku ciekawość świata? Które gry i zabawy pomagają kształtować wrodzony potencjał i zdolności dziecka ? O tym jak twórczo wspierać rozwój malucha, a czego unikać rozmawiamy z Natalią Minge, współautorką książki „Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?”.
czytaj więcej
Wywiad: Zapłodnienie in vitro
Wywiady
Na całym świecie, miliony par dotyka problem niepłodności. Dla wielu z nich, jedyną nadzieją na potomstwo jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na pytania dotyczące metody in vitro odpowiada dr Michał Małek z poznańskiej kliniki InviMed.
czytaj więcej
Strona 2 z 4


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ