Wybierz swoją kolorystykę

Recenzje płyt

PIĘKNA PANI I BRZYDKI PAN
Recenzje płyt
Mistrzyni humoru kontratakuje! Do jakich granic może posunąć się skąpa gospodyni domowa? Co zrobić, kiedy synek uparcie chce się bawić lalkami? Jakie niebezpieczeństwo grozi zapalonym fotografom amatorom?
czytaj więcej
Audiobook – Ania z Zielonego Wzgórza
Recenzje płyt
Ania ma 11 lat, płomiennie rude włosy i niezły charakterek! Właśnie opuszcza sierociniec i nareszcie wyrusza do tak długo wyczekiwanego nowego domu. Na miejscu okazuje się jednak, że zaszła pomyłka… Maryla Cuthbert i jej brat Mateusz chcieli przygarnąć pracowitego chłopca, a nie pyskatą dziewczynkę, której czasami nie wychodzą nawet najprostsze domowe czynności. Ania jest ufna i otwarta, ale też uparta, szczera i inteligentna. Z łatwością zdobywa przyjaciół i równie łatwo przysparza sobie wrogów. Czy Ani uda się zdobyć serca tymczasowych opiekunów i zostanie w domu na Zielonym Wzgórzu? Czy okiełzna swoją żywą wyobraźnię i zapanuje nad językiem?
czytaj więcej
Audiobook - Najpiękniejsze wiersze dla dzieci
Recenzje płyt
Każdego dnia jesteśmy zabiegani i w natłoku obowiązków nie zawsze mamy czas na czytanie naszym dzieciom bajek na dobranoc. Nie powinniśmy zapominać, że czytanie maluchom wspomaga ich rozwój, uczy nowego słownictwa oraz pomaga kształtować wrażliwość małego człowieka. Z pomocą przychodzi nam fantastyczny audiobook „Najpiękniejsze wiersze dla dzieci” wydany nakładem Wydawnictwa Drzewko Szczęścia.
czytaj więcej
Bajka o Mozarcie dla małych melomanów
Recenzje płyt
Czy w życiu maluchów otoczonych elektroniką i nowymi technologiami znajdzie się miejsce dla muzyki klasycznej? „Bajka o Mozarcie” to wspaniała okazja, aby opowiedzieć dziecku historię powstawania znanych utworów muzyki klasycznej oraz przybliżyć sylwetkę sławnego światowego kompozytora.
czytaj więcej
Ćwiczenia w ciąży i po porodzie
Recenzje płyt
Seria ćwiczeń CHIC na płytach DVD przeznaczona jest dla przyszłych i młodych mam. W ramach kolekcji CHIC ukazały się 3 płyty z ćwiczeniami: „Fitness w czasie ciąży”, „Joga w czasie ciąży” oraz „Fitness po porodzie”, które pomogą kobietom w ciąży i po porodzie zyskać dobre samopoczucie oraz zadbać o figurę.
czytaj więcej
Angielski dla rodziców
Recenzje płyt
Dzieci często nie zdają sobie sprawy jak ważne jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim a naukę traktują jako przykry obowiązek. Najważniejsze w takich sytuacjach jest to by zachęcić je do swobodnego używania języka i zabawy nim bez obawy popełnienia gafy lub błędu. Ogromny wpływ na to jak nasze pociechy uczą się języków obcych mamy my – rodzice. Dlatego nawet gdy nasze zdolności językowe są dalekie od ideału możemy zaszczepić w dziecku przyjemność i swobodę posługiwania się językiem obcym w codziennych, domowych sytuacjach. Pomocna może okazać się w tym nauka angielskiego metodą deDOMO.
czytaj więcej
POSŁUCHAJKI – świat baśni dla najmłodszych
Recenzje płyt
Seria audiobooków „Posłuchajki” wydanych nakładem wydawnictwa Publicat, skierowana jest dla dzieci w wieku od 3-9 lat. Każda z płyt zawiera zbiór ponadczasowych baśni i opowiadań których słuchanie pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni najmłodszych.
czytaj więcej
Muzyka klasyczna dla maluszka
Recenzje płyt
Nie od dziś wiadomo że muzyka ma ogromny wpływ na nasz nastrój i emocje. Potrafi nie tylko naładować pozytywną energią lub ukoić nerwy po ciężkim dniu, ale także stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego. Dlatego powinniśmy zadbać o odpowiedni dobór muzyki dla naszego maluszka.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ