Wybierz swoją kolorystykę

Podróże z dzieckiem

Gdzie tanio na wakacje w Polsce.
Podróże z dzieckiem
Wakacje spędzone na kempingu zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Taka forma wypoczynku z pewnością ma więcej zalet, niż wad, przede wszystkim dlatego, że taki wyjazd nie naraża nas na wysokie koszty, poza tym mamy dużo większy kontakt z naturą aniżeli zdecydowalibyśmy się na pobyt w hotelu. Bardzo ważnym kryterium jest także mnogość ofert pól kempingowych, które w zasadzie są wszędzie. Wakacje w przyczepie z dzieckiem niestety nadal budzą wiele obaw, czy na kempingu będą odpowiednie warunki dla malucha? Według nas każdy kemping powinien być przyjazny najmłodszym - w końcu wakacje spędza się z rodziną.
czytaj więcej
Majówka z dzieckiem
Podróże z dzieckiem
Wiosna rozkwita już w pełni, aura sprzyja krótkim wypadom na łono natury i w najpiękniejsze zakamarki miast. Jednak pomimo uroków wiosny i całej palety możliwości, jakie daje, rokrocznie pojawia się ten sam problem: gdzie spędzić majówkę z naszymi dziećmi.
czytaj więcej
Turystyczna oferta first minute – czy warto?
Podróże z dzieckiem
Początek roku to czas, w którym biura podróży zaczynają promować nowe oferty wyjazdów wakacyjnych. To dobra okazja dla tych, którzy polują na okazje, ponieważ mogą wówczas zaoszczędzić ok. 30 – 40 proc. Trzeba jednak uważać, gdyż umowy podpisywane z biurem podróży mogą zawierać kruczki prawne. Na co więc zwrócić uwagę, decydując się na zakup takich wczasów?
czytaj więcej
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka na drodze
Podróże z dzieckiem
Samodzielne wyjście dziecka z domu wiąże się z ciągłym stresem dla rodziców. Kończy się on dopiero w momencie powrotu dziecka do domu. Na drodze na małych podróżnych czeka wiele niebezpieczeństw, nie tylko wtedy, gdy poruszają się pieszo, również gdy przewozimy je samochodem jako pasażerów. Organizatorzy akcji „Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze” przedstawiają wiele praktycznych porad, jak zwiększyć bezpieczeństwo maluchów na drodze i w aucie.
czytaj więcej
Zaplanuj urlop bez przykrych niespodzianek
Podróże z dzieckiem
Bilet kupiony, trasa podróży zaplanowana, walizka już czeka. Wydawałoby się, że mamy wszystko pod kontrolą. Wymarzone, wyczekane wakacje przed nami. Jednak by wszystko przebiegło zgodnie z planem i na naszej trasie nie pojawiły się niezaplanowane przystanki, należy pamiętać o profilaktyce zdrowotnej. Ważne, żeby o zdrowiu pomyśleć zarówno przed wyjazdem, podczas samej podróży, jak i bezpośrednio po powrocie.
czytaj więcej
Bez ubezpieczenia ani rusz!
Podróże z dzieckiem
Aby bez zmartwień cieszyć się słoneczną pogodą i smaczną kuchnią na wakacjach, nie zapomnijmy o ubezpieczeniu. Dzięki niemu nasze wakacje będą nie tylko udane, lecz także bezpieczne.
czytaj więcej
Uważaj na oczy podczas wakacji
Podróże z dzieckiem
Podczas wakacyjnego wyjazdu spędzamy wiele czasu na słońcu i w wodzie - morskiej i chlorowanej. Czynniki te niestety mogą zaszkodzić naszym oczom. Warto pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad, żeby długo oczekiwany wakacyjny wyjazd nie zamienił się w traumę z powodu problemów ze wzrokiem – Szczególnie dotyczy to osób, które noszą soczewki kontaktowe – uważa dr Iwona Filipecka z bielskiej Kliniki Okulus.
czytaj więcej
Samolotem z maluszkiem
Podróże z dzieckiem
Po zaplanowaniu wakacji, wybraniu oferty i długim oczekiwaniu, wreszcie nadchodzi chwila pakowania i wyruszenia w nowy, ciekawy świat. Podróż samolotem to idealna opcja, gdy wybieramy zarówno dalekie wojaże, jak i bliższe wyprawy. Jak przygotować się do podniebnej podróży z dzieckiem? Co ze sobą zabrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej!
czytaj więcej
Słony smak przygody
Podróże z dzieckiem
Chcecie choć na jeden dzień uwolnić się od upałów i przeżyć wspaniałą przygodę? Wystarczy, że wybierzecie się do jednej z kopalni soli na południu Polski, gdzie temperatura powietrza wynosi 14-16 stopni! To gwarancja przeżycia niesamowitych chwil i skorzystania ze zdrowotnego wpływu jodu.
czytaj więcej
Z dziećmi pod namiot
Podróże z dzieckiem
Doradzamy jak przeżyć niezapomniane rodzinne wakacje na łonie natury i nie zwariować.
czytaj więcej
Strona 1 z 5


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ