Wybierz swoją kolorystykę

Podróże z dzieckiem

Rodzinne zabawy na zdrowie!
Podróże z dzieckiem
Spędzacie całe lato w mieście? A może jedziecie na krótką wycieczkę z biura podróży i nie macie pomysłu na resztę wakacji? Lato spędzone w domu może być naprawdę udane – wystarczy odrobina fantazji i motywacja do ruszenia się poza własne cztery kąty. Podpowiadamy co można w robić, gdy za oknem dopisuje pogoda.
czytaj więcej
Bezpieczne prowadzenie samochodu
Podróże z dzieckiem
Przed nami okres podróży i wycieczek. Część z nas wybierze wypady za miasto, a niektórzy dalekie eskapady na drugi koniec Europy. Niezależnie od tego, gdzie jedziemy, warto pamiętać, że czasem lepiej spieszyć się powoli.
czytaj więcej
Zdrowie małego podróżnika i jego rodziców
Podróże z dzieckiem
Pogoda za oknem powoli zaczyna sprzyjać snuciu planów wakacyjnych. Warto już teraz pomyśleć nad tym, jak w bezpieczny i zdrowy sposób zaplanować rodzinne wojaże. Dzięki szczepieniom zawartym w obowiązkowym Programie Szczepień Ochronnych maluch jest uodporniony na wiele chorób, lecz przed wyjazdem w określone rejony warto rozważyć dodatkowe działania ochronne dla siebie, jak i dla dziecka. Niektóre szczepionki należy zastosować na kilka tygodni lub nawet miesięcy przez wyjazdem. Podpowiadamy, którymi preparatami dobrze jest zainteresować się nim ruszycie w świat.
czytaj więcej
Co musisz wiedzieć o kleszczowym zapaleniu mózgu
Podróże z dzieckiem
Planując wakacje w krajach tropikalnych większość ludzi ma świadomość, że prawdopodobnie konieczne będą szczepienia przeciw takim chorobom jak cholera, dur brzuszny czy żółta gorączka. Niestety, niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zaszczepienie się przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu przed wakacjami w Polsce czy w innych krajach europejskich. Co w takim razie warto wiedzieć?
czytaj więcej
Zimowe ferie nad morzem? Czemu nie!
Podróże z dzieckiem
Okres ferii rozpoczęty. Warto zastanowić się, gdzie w tym roku wybrać się na zimowy wypoczynek. Zawsze spędzacie go w górach? Może w tym roku zaszalejecie i wybierzecie…. Bałtyk?
czytaj więcej
Wywiad: Bezpieczne opalanie najmłodszych
Podróże z dzieckiem
Z reguły słońce kojarzy nam się pozytywnie: z wakacjami, plażą, odpoczynkiem. Jednak podczas letnich kąpieli słonecznych może pokazać swoją ciemną, wręcz niebezpieczną stronę. O tym w jaki sposób chronić najmłodszych - szczególnie narażonych na szkodliwe promieniowanie słoneczne, rozmawiamy ze specjalistą dermatologii dr Anną Stępień.
czytaj więcej
„Polak, Węgier dwa bratanki…” na wakacjach
Podróże z dzieckiem
Co łączy niemal 300 źródeł leczniczych, zapach czerwonej papryki, gulaszu, tokaju i kostkę Rubika? Oczywiście kraj – Węgry. Przebywając tam, ani Wy, ani Wasz maluch, nie będziecie narzekać na nudę. Można śmiało stwierdzić, że wakacje na Węgrzech to połączenie przyjemnego z pożytecznym. W dodatku dla zdrowia. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!
czytaj więcej
Niejadek na wakacjach
Podróże z dzieckiem
Mamy niejadków drżą przed wakacyjnymi wyjazdami. Zmiana otoczenia, klimatu i menu to czynniki, których obawiamy się najbardziej. Czy maluch będzie chciał spróbować hotelowych dań? Czy karmić go między posiłkami? A może dać mu spokój i przeczekać grymaszenie?
czytaj więcej
Województwo świętokrzyskie
Podróże z dzieckiem
Weekendowe wypady w nieznane zakątki naszego kraju to wielka przyjemność nie tylko dla rodziców, ale i dla dzieci. Istnieje wiele miejsc, które warto zobaczyć i zwiedzić – niekoniecznie muszą to być Tatry, Mazury czy Bałtyk. Na krótsze wyjazdy doskonałym terenem jest województwo świętokrzyskie.
czytaj więcej
Tatry – nie takie straszne!
Podróże z dzieckiem
Wiele osób może mieć wątpliwości, co do zabierania swoich pociech w polskie góry. Oczywiście – wspinaczka na Rysy z pewnością nie jest dobrą alternatywą dla 3-latka, jednak w południowej części Polski możemy spędzić cudowne, rodzinne wczasy. I to nie tylko w sezonie zimowym… górskie tereny mogą być wspaniałą alternatywą dla wakacji na wybrzeżu.
czytaj więcej
Strona 2 z 5


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ