Wybierz swoją kolorystykę

Recenzje książek

Zielone bajki o pięknym, tajemniczym świecie
Recenzje książek
Nie od dziś wiadomo, że mądrość tkwi w naturze. Jej prawidła i weseli mieszkańcy mogą stanowić wspaniały przykład dla małych czytelników. Świat roślin i zwierząt w ujęciu Elizy Piotrowskiej to kraina radości, dobra, mądrości i zabawy. Seria Zielone Bajki spodoba się nie tylko maluchom, ale i wszystkim tym, którzy już bardzo stęsknili się za wiosną.
czytaj więcej
Być bliżej swojego dziecka
Recenzje książek
Rodzicielstwo to trudne zdanie, które niesie w sobie wiele wyzwań. Co robić, by wychowywać swoje dzieci nie tylko na ludzi mądrych, ale i szczęśliwych? Jak odnaleźć się w trudnej roli rodzica i czerpać satysfakcję z zapewniania swojemu maluchowi najlepszej ścieżki rozwoju? Odpowiedzią, jest rodzicielstwo bliskości. Co to takiego?
czytaj więcej
Jak okiełznać małego złośnika
Recenzje książek
Często jesteśmy bezsilni w obliczu złości naszych dzieci. Zastanawiamy się nad jej źródłem, przyczynami, sposobami okiełznania. Jak poradzić sobie z tym trudnym uczuciem? Najlepiej zasięgnąć porady specjalistów, np. w wersji książkowej.
czytaj więcej
"Nieuchronne konsekwencje" z serii "Budownie charakterów"
Recenzje książek
Nieuchronne konsekwencje to bardzo pouczająca publikacja i bez wątpienia pomoże naszym pociechom zrozumieć, że każdy czyn niesie za sobą określone następstwa, zarówno te dobre jak i złe.
czytaj więcej
Z Kapitanem Nauka w świat literek i cyferek
Recenzje książek
Wspaniała zabawa i nauka z Kapitanem Nauka! Twoje dziecko w mig przyswoi sobie cyferki i literki, a wszystko to w czasie magicznej przygody.
czytaj więcej
,,Asy z naszej klasy” czyli świat pierwszoklasistów
Recenzje książek
Twoje dziecko idzie do pierwszej klasy? Nie wie, jak wygląda szkolna rzeczywistość i jest trochę przerażone? To całkiem normalne! Bohaterowie książki ,,Asy z naszej klasy” autorstwa Patrycji Zarawskiej wprowadzą Twoją pociechę w świat lekcji i szkolnych przygód.
czytaj więcej
Dbaj o siebie i wychowaj szczęśliwe dziecko
Recenzje książek
Bycie szczęśliwym rodzicem, który dba o rozwój dziecka nie zapominając przy tym o sobie, swoich uczuciach i pasjach to recepta na dobre wychowanie młodego człowieka.
czytaj więcej
SuperQuiz – poznawanie świata poprzez zabawę
Recenzje książek
Kapitan Nauka Super Quiz to seria unikalnych książeczek z ciekawostkami i zagadkami dla dzieci. W książeczkach maluchy znajdą kolorowe zdjęcia i ilustracje, interesujące zagadki z często zaskakującymi odpowiedziami oraz niezwykle wciągające opowieści.
czytaj więcej
Niegrzeczne dzieci - 9 kroków do posłuszeństwa
Recenzje książek
Jak postępować z nieposłusznym i zbuntowanym dzieckiem? Kierować się wskazówkami i „cennymi” radami wygłaszanymi przez rodzinę i przyjaciół? A może istnieje prosta i skuteczna metoda radzenia sobie z niegrzecznym maluchem? Publikacja „Niegrzeczne dzieci 9 kroków do posłuszeństwa” pomoże zrozumieć powody, dla których dzieci bywają nieposłuszne i poznać sposoby radzenia sobie z określonym zachowaniem dziecka.
czytaj więcej
Trening umiejętności wychowawczych
Recenzje książek
Żyjemy w szalonym tempie – świat wokół nas zmienia się z minuty na minutę. Małgorzata Całusińska i Wojciech Malinowski - autorzy książki “Trening umiejętności wychowawczych. Dla rodziców i specjalistów” pokazują, jakie umiejętności powinni wykształcić rodzice, aby stali się dla swoich dzieci przewodnikami po świecie, w którym jedyną stałością jest zmiana.
czytaj więcej
Strona 2 z 6


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ