Wybierz swoją kolorystykę

Alergie

Urządzamy dziecinny pokój
Alergie
Bardzo często jest tak, iż po pierwszych urodzinach dziecka, rodzice decydują się na „przeprowadzkę” malucha do swojego pokoju. Jak go urządzić aby był dla maluszka ładny, praktyczny oraz wygodny?
czytaj więcej
Choinka – pachnąca i kolorowa
Alergie
Nie ma świąt bez choinki – o tym wiemy wszyscy. Warto zadbać, aby dla maluszka była ona wielką atrakcją: kolorową, pachnącą ale przede wszystkim bezpieczną. Nie ma co ukrywać – dla Twojej pociechy choinka i wiszące na niej ozdoby to interesujące przedmioty, które warto dotknąć, polizać a nawet….zjeść.
czytaj więcej
Pielęgnacja skóry alergika
Alergie
Skóra alergika jest dużo bardziej delikatna i wrażliwa niż u dzieci, które nie mają skłonności do uczuleń. Jeśli Twoja pociecha jest alergikiem, musisz dbać o jej skórę w sposób szczególny.
czytaj więcej
Nietypowe objawy alergii
Alergie
Sporo czytasz na temat alergii i wiesz, że katar, kaszel, luźna kupka czy wysypka są typowymi jej objawami. A czy wiesz, że ból głowy czy moczenie nocne również może być wywołane przez alergen?
czytaj więcej
Jesienne uczulenia
Alergie
To, że Twój maluszek nagle zaczął kaszleć czy kichać nie zawsze oznacza, że złapał infekcję. Takie objawy mogą świadczyć o alergii. Roztocza i pleśnie – oto główni winowajcy jesiennych dolegliwości małych alergików.
czytaj więcej
Kilka pytań na temat alergii
Alergie
Statystyki alarmują: coraz więcej maluchów ma problemy z alergią. Odpowiadamy na kilka pytań dotyczących tej, coraz częściej spotykanej u dzieci, choroby.
czytaj więcej
Alergia w spadku?
Alergie
Alergia jest chorobą dziedziczną, choć do tej pory nie udało się odkryć genów, całkowicie odpowiedzialnych za jej pojawienie się. Oczywiście chorobę tę nie można wiązać jedynie z procesami dziedziczenia.
czytaj więcej
Prawdy i mity na temat alergii
Alergie
Jeśli zgłębiasz wiedze na temat alergii, ten artykuł jest dla Ciebie. Opisujemy kilka prawd i przesądów na temat tej choroby.
czytaj więcej
Odczulanie
Alergie
Czy warto odczulać? Kiedy można to robić i jaka jest skuteczność tych działań? Oto kilka informacji na temat nowej metody walki z alergią.
czytaj więcej
Chroń dziecko przed alergią
Alergie
Wiele słyszałaś o problemach z alergią u dzieci i zastanawiasz się, jak możesz uchronić swoje maleństwo przed tą chorobą. Może to dziwne, ale naprawdę wiele możesz zdziałać.
czytaj więcej
Strona 2 z 2


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ