Wybierz swoją kolorystykę

Zdrowie

Spacer z niemowlakiem zimą – jak ubierać niemowlaka i kiedy karmić?
Zdrowie
Kiedy udać się na pierwszy zimowy spacer z niemowlakiem? Jak się do niego przygotować? Jak ubrać niemowlę zimą, by nie zmarzło? Ile czasu powinno upłynąć od ostatniego karmienia do wyjścia z domu? Odpowiadamy na najczęstsze pytania dotyczące spacerów z niemowlakiem. Jak przygotować niemowlę do pierwszego zimowego spaceru?
czytaj więcej
Co to jest badanie EEG u dziecka?
Zdrowie
Czym jest badanie EEG u dziecka i jak się do niego przygotować?

Odpowiada neurolog.

czytaj więcej
Kalendarz szczepień 2014: obowiązkowe i zalecane
Zdrowie
Szczepienia ochronne to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony organizmu przed chorobami zakaźnymi. Zapewniają odporność na długi czas. Zobacz jakie szczepienia są obowiązkowe a jakie zalecane w roku 2014.
czytaj więcej
Termometr dla dziecka
Zdrowie
Jaki termometrem najlepiej zmierzyć dziecku temperaturę? Na rynku dostępnych jest wiele modeli, każdy kusi swoimi zaletami. Termometr elektroniczny, douszny, czołowy, w smoczku, na podczerwień. Jaki wybrać?
czytaj więcej
Kolka niemowlęca
Zdrowie
Najczęściej atakuje maluszka koło 2-3 tygodnia życia. Zazwyczaj mija samoistnie koło 6 miesiąca. Jak sobie radzić z kolką u dziecka? Jest na nią kilka sposobów…
czytaj więcej
Czym są rotawirusy - warto pytać i wiedzieć
Zdrowie
Biegunka, wymioty, odwodnienie – to najczęściej kojarzące się rodzicom słowa związane z rotawirusami. O to, czym są zakażenia rotawirusowe zapytaliśmy pediatrę dr. Ernesta Kuchara z Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
czytaj więcej
Czy przebijać dziecku uszy?
Zdrowie
Przebijać uszy czy nie? Jeśli tak, to kiedy? Jakie są możliwe powikłania po przebiciu uszu? Spór zwolenników i przeciwników trwa!
czytaj więcej
Do jakiego wieku dziecko może zezować?
Zdrowie
To pytanie często zadają sobie świeżo upieczeni rodzice. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, poprosiliśmy o wypowiedź

okulistę

.
czytaj więcej
Jak wygląda badanie EEG u dziecka?
Zdrowie
Badanie EEG u dziecka - jak wygląda i po co się je wykonuje?

Pytamy specjalistę.

czytaj więcej
Katar u niemowlaka
Zdrowie
Sezon przeziębień w pełni. W okresie jesienno –zimowym ciężko go uniknąć. Jeśli Twój maluch nabawił się kataru, nie panikuj. Zazwyczaj nie jest to groźna dolegliwość, aczkolwiek utrudnia życie maluszkowi. Przeczytaj, jak pomóc dziecku przetrwać te kilka dni.
czytaj więcej
Strona 1 z 7


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ