Wybierz swoją kolorystykę

Uroda

Trening po porodzie- jak bezpiecznie wrócić do formy?
Uroda
Poziom aktywności fizycznej przed i w trakcie ciąży może być kluczowym elementem szybkiego powrotu do formy i zgrabnej sylwetki po porodzie. Chociaż sposób myślenia o fitness jako przygotowaniu silnego ciała do ciąży i porodu wciąż jest w Polsce jest nowością, to na szczęście coraz więcej kobiet w ciąży dba o aktywność fizyczną i już zawczasu zastanawia się jak szybko wrócić do zgrabnej sylwetki sprzed tego okresu.
czytaj więcej
Modny i stylowy brzuszek
Uroda
Ciąża jest dla kobiety wielce radosnym okresem oczekiwania na dziecko, ale jednocześnie trudnym czasem zachodzących zmian. Wraz z rosnącym brzuszkiem zmienia się kobieca sylwetka – powiększają się piersi, obwód w pasie, zaokrąglają się biodra i uda, przybieramy na wadze. Kiedy przestajemy mieścić się w dotychczasowe ubrania, odkładamy je na półkę i bez „pomysłu na siebie” biegniemy do sklepu po większe rozmiary, by jak najskuteczniej przykryć to, czym tak naprawdę należy się pochwalić przed całym światem. Kobiety będące w ciąży nie zawsze przykładają należytą uwagę do osobistego wizerunku, wychodząc z założenia, iż jest wiele istotniejszych spraw do załatwienia przed przyjściem na świat maluszka.
czytaj więcej
Szafa przyszłej mamy
Uroda
Ciąża to szczególny moment w życiu każdej kobiety. Dla przyszłej mamy wiele rzeczy się zmienia, ulega transformacji, w tym również „szafa”.
czytaj więcej
Solarium a ciąża
Uroda
Niebawem lato rozkwitnie w pełni. Każda z nas chce mieć ładną, przybrązowioną skórę, która kontrastem odbije się od jasnej, zwiewnej sukienki. Niektórzy twierdzą, że lepszy i bardziej efektywny niż wielogodzinne wylegiwanie się w słońcu, jest kilkunastominutowy seans w solarium. Jeśli jednak spodziewasz się dziecka, musisz szczególnie uważać na promieniowanie lamp, bo oprócz zdrowotnych plusów, niesie też niebezpieczeństwo.
czytaj więcej
W ciąży u kosmetyczki
Uroda
Całkowicie zrezygnowałaś z wizyt u kosmetyczki w obawie iż zabiegi tam wykonywane zaszkodzą dziecku? To błąd, gdyż w dużej części są bezpieczne dla maluszka. Niektórych jednak musisz unikać. Jakich? Przeczytaj.
czytaj więcej
Gimnastyka z brzuszkiem
Uroda
Ciąża – jak wiadomo – nie jest chorobą, o ile więc przebiega prawidłowo, to nic nie stoi na przeszkodzie, by przyszła mama mogła spędzić ją aktywnie. Jeśli jednak nie masz czasu lub ochoty, aby poćwiczyć w klubie fitness, wybrać się na basen czy choćby na spacer, dobrym rozwiązaniem będzie gimnastyka w zaciszu własnego domu.
czytaj więcej
Przyszła mama dba o włosy
Uroda
Są niekwestionowanym symbolem kobiecości, ukochanym przez mężczyzn i opiewanym przez zachwyconych twórców ze wszystkich epok. Są także jednym z najbardziej przydatnych i najłatwiej dostępnych w diagnostyce medycznej, oraz kryminalistyce tworów organizmu, ze względu na zdolność do magazynowania danych. Mowa oczywiście o włosach, będących naszą chlubą lub powodem ciągłych zmartwień. Jak dbać o nie w tym szczególnym okresie, jakim dla każdej z nas jest ciąża?
czytaj więcej
Ile waży przyszła mama
Uroda
Chociaż dla wszystkich przyszłych mam priorytetem jest urodzenie zdrowego maluszka, przez głowę wielu z nas przelatują natrętne myśli: czy nie przytyję za bardzo? Czy po ciąży zostanie mi kilka (lub kilkanaście!) dodatkowych kilogramów? A może wręcz przeciwnie: zastanawiasz się, co z Tobą nie tak, że zamiast przybierać na wadze w ciąży najzwyczajniej w świecie chudniesz? Razem postaramy się znaleźć odpowiedź na nurtujące kobiety pytanie: ile powinnam ważyć w ciąży?
czytaj więcej
Rozstępy – jak im zapobiec?
Uroda
Rozstępy skórne to dla wielu świeżo upieczonych mam jedna z najbardziej przykrych pamiątek po ciąży. Wraz z powiększaniem się brzuszka i przybieraniem na wadze nieestetyczne różowe, czerwone lub nawet fioletowe pasemka pojawiają się na skórze brzucha, ud, pośladków oraz piersi. Po pewnym czasie blakną i stają się mniej widoczne, nie ma jednak sposobu – jeśli już się pojawiły – by we własnym zakresie całkowicie ich się pozbyć. Oczywiście pomóc mogą specjalistyczne zabiegi kosmetyczne czy ingerencja chirurga plastycznego, jednak i tu – jak zresztą wszędzie – lepiej (oraz taniej) zapobiegać niż leczyć.
czytaj więcej
Opalanie w ciąży
Uroda
Lato w pełni, a dziewczyny, jak wiadomo, lubią brąz. Na plaży, w ogródku, czy na balkonie – w upalne, wakacyjne dni nie ma nic przyjemniejszego od leniwego wygrzewania się na słońcu. Ale czy przyszłe mamy mogą opalać się bezpiecznie?
czytaj więcej
Strona 2 z 4


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ