Wybierz swoją kolorystykę

Seks

Seks w ciąży - co czuje dziecko?
Seks
Zastanawiasz się, czy poddając się miłosnym igraszkom w ciąży, nie szkodzisz dziecku. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości tak, abyś mogła czerpać radość ze wspólnych z parterem, intymnych chwil.
czytaj więcej
Mam ochotę na…
Seks
Wiele kobiet podczas ciąży odkrywa nowe obszary i uroki seksu. Staje się on bardziej aktywny i przyjemniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli nie ma przeciwwskazań, korzystaj ze zbliżeń intymnych z partnerem i ciesz się wspólną bliskością.
czytaj więcej
Całuj mnie
Seks
W sytuacji, kiedy lekarz zabrania współżycia, powinniście znaleźć inne sposoby czerpania przyjemności z bycia ze sobą. Czuły dotyk, ciepłe słowa, delikatne przytulenie...to wszystko może sprawiać Wam wiele radości.
czytaj więcej
Wygodnie i bezpiecznie
Seks
W ciąży, dzięki hormonom oraz lepszemu ukrwieniu narządów rodnych, Twój apetyt na seks może wzrosnąć. Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji, cieszcie się każdą chwilą spędzoną razem, sam na sam....
czytaj więcej
Seks po porodzie
Seks
To, jak szybko odzyskasz chęć na seks, w dużym stopniu zależy od tego, jaki miałaś poród. Daj sobie czas na odpoczynek. Gdy będziesz gotowa, znów w pełni będziesz się cieszyć bliskością fizyczną z partnerem.
czytaj więcej
Kilka pytań na temat seksu w ciąży
Seks
Od czasu kiedy dowiedziałaś się że jesteś w ciąży, zastanawiasz się nad wieloma sprawami, dotyczącymi zbliżeń intymnych. Również dla Twojego partnera seks nigdy nie był tak „zagadkowy”.
czytaj więcej
Strona 1 z 1


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ