Wybierz swoją kolorystykę

Planuję ciążę

O poczęciu i innych ważnych sprawach
Planuję ciążę
Jest kilka ciekawostek na temat ciąży i dzidziusiów, o których nie wszystkie panie wiedzą, albo wiedzą jedynie pobieżnie. Oto zaledwie garstka z nich…
czytaj więcej
Naturalne metody planowania rodziny
Planuję ciążę
W obecnych czasach firmy farmaceutyczne prześcigają się we wprowadzaniu na rynek coraz to bardziej nowoczesnych i ułatwiających kobietom życie środków antykoncepcyjnych. Kobiety stosują tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, środki plemnikobójcze, krążki dopochwowe czy plastry antykoncepcyjne zapominając o naturalnych metodach. Przy ich zastosowaniu występuje (według wskaźnika Pearla) dość duży odsetek zapłodnień, nie znaczy to chyba jednak, że nie warto ich poznać?
czytaj więcej
Alkohol przed i w trakcie ciąży
Planuję ciążę
Nieważne czy jesteś w ciąży czy dopiero ją planujesz. Na ten czas zrezygnuj z używek, również z alkoholu. Im wcześniej to nastąpi, tym lepiej. W końcu chodzi o zdrowie Twojego maluszka!
czytaj więcej
Kwas foliowy w ciąży
Planuję ciążę
Kwas foliowy to nic innego jak witamina B9. W czasie ciąży i w okresie starań o dziecko niezwykle ważne jest, by nie brakło go w Twoim organizmie. Jego niedobory mogą bowiem nieść ze sobą poważne skutki zdrowotne dla Twojego maluszka.
czytaj więcej
Ciąża po ciąży – to możliwe!
Planuję ciążę
Jeśli jesteś mamą niemowlęcia i pragniesz mieć szybko drugie dziecko, musisz o siebie zadbać w sposób szczególny. Przeczytaj, na co powinnaś teraz zwrócić uwagę i co zmienić w codziennym życiu, aby kolejna ciąża była bezpieczna: dla Ciebie i dla rozwijającego się w Twoim brzuchu maluszka.
czytaj więcej
Kochajcie się!
Planuję ciążę
Trzeba się kochać - to warunek podstawowy, aby możliwe było poczęcie dziecka. Ale kiedy to robić, w jakich pozycjach i jak często? Poznaj kilka zasad, których stosowanie pomoże Ci zajść w ciążę.
czytaj więcej
Poronienie - kiedy znów próbować?
Planuję ciążę
Trudno wyobrazić sobie większego bólu niż ten, który wywołany jest stratą ciąży. W takich sytuacjach, kobieta często zadaje sobie pytanie: czy warto nadal próbować? Tak! – większość kobiet po poronieniu zachodzi w ciążę i rodzi zdrowe dzieci.
czytaj więcej
Toksoplazmoza – wróg Twojej ciąży
Planuję ciążę
Jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób dla rozwijającego się w Twoim brzuchu dziecka jest toksoplazmoza. To, jak bardzo zagraża ona maluszkowi, zależy w dużej mierze od stopnia zaawansowania ciąży.
czytaj więcej
Dieta wpływa na płodność!
Planuję ciążę
Może się to wydawać dziwne, ale to co jecie – Ty i Twój partner - ma niebagatelny wpływ na Waszą płodność. Pragniecie zostać rodzicami? Przeanalizujcie swój codzienny jadłospis.
czytaj więcej
Wiek a płodność
Planuję ciążę
Badania wykazują, iż wraz z wiekiem, płodność kobiety spada. Dlatego decyzję o przyjściu na świat maluszka, nie należy zbyt długo odkładać.
czytaj więcej
Strona 2 z 3


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ