Wybierz swoją kolorystykę

Niepłodność

Papierosy przyczyną niepłodności
Niepłodność
Czy wiesz, że paląc papierosy zmniejszasz swoje szanse na zajście w ciążę? Aż 13% problemów z płodnością może być związanych z oddziaływaniem nikotyny na organizm. Może warto wiec pomyśleć o zerwaniu z nałogiem…
czytaj więcej
Niepłodność męska
Niepłodność
Jak wynika z badań, jakość nasienia u mężczyzn w ostatnich czasach bardzo się obniżyła. 50% par bezskutecznie starających się o dziecko boryka się z problemem, dotyczącym płodności panów.
czytaj więcej
Pokonać problemy hormonalne
Niepłodność
Jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności u kobiet są zaburzenia hormonalne. W wielu przypadkach organizm wysyła pewne sygnały, mogące świadczyć o problemie. Często jednak kobieta nie jest świadoma tego, że może mieć tego typu zaburzenia – organizm w żaden sposób jej tego nie komunikuje.
czytaj więcej
In vitro szansą na dziecko
Niepłodność
Niepłodność do choroba społeczna, która dotyka znaczną część populacji. W Polsce co piąta para ma problem z poczęciem potomka. Dla niektórych jedyną szansą na dziecko jest sztuczne zapłodnienie.
czytaj więcej
Leczenie niepłodności: inseminacja
Niepłodność
Wiele par, mających problem z poczęciem maleństwa, zgłasza się po poradę do prywatnych klinik. Obecnie większość placówek potrafi skutecznie pomóc. Inseminacja to metoda wspierania rozrodu, która może doprowadzić do upragnionego celu: dwóch kresek na teście ciążowym.
czytaj więcej
Niepłodność – ważny problem
Niepłodność
W Polsce jest 1,5 miliona par, których dotyka problem niepłodności. Nie oznacza to oczywiście, że osoby te mają przekreślone szanse na rodzicielstwo. Bezpłodność się leczy, często skutecznie.
czytaj więcej
Strona 2 z 2


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ