Wybierz swoją kolorystykę

Aktualności

Patronat: Bezpieczeństwo na drodze „Mama Tom Tom”
Aktualności
Z przyjemnością informujemy, że eMaluszki objęły patronatem medialnym kampanię skierowaną do mam promującą bezpieczeństwo na drodze.
czytaj więcej
Patronat: Zdrowa kuchnia dla dzieci
Aktualności
eMaluszki.pl objęły patronat nad książką Anny Kłosińskiej „Zdrowa kuchnia dla dzieci” wydanej nakładem wydawnictwa Vocatio. Publikacja powstała z myślą o rodzicach pragnących kształtować u swoich pociech właściwe i zdrowe nawyki żywieniowe.
czytaj więcej
Patronat: Instytut Babyradio.pl „Pielęgnacja noworodków i niemowląt”
Aktualności
Po żywieniu przyszedł czas na pielęgnację noworodków i niemowląt. O wszystko co jest związane z tym tematem będzie można zapytać podczas kolejnego spotkania online zorganizowanego przez Instytut.Babyradio.pl, któremu patronuje portal emaluskzi.pl. Spotkanie odbędzie się w środę, 18 kwietnia i rozpocznie się w samo południe i potrwa do półtorej godziny.
czytaj więcej
Patronat: Instytut Babyradio.pl „Żywienie noworodków i niemowlaków”
Aktualności
Z przyjemnością informujemy, że eMaluszki.pl objęły patronatem ogólnopolski projekt skierowany do rodziców - Instytut Babyradio.pl. Celem Instytutu jest umożliwienie rodzicom bezpośredniego kontaktu z ekspertami podczas zaplanowanych espotkań.
czytaj więcej
Patronat: Przyszłe Mamy ze Stalowej Woli dopisały!
Aktualności
Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, który przybliża ją do jednej z ważniejszych ról w życiu - bycia mamą. Oczekiwanie na narodziny dziecka to przede wszystkim etap przygotowań, ale również czas na pokonanie własnych obaw i niepokojów. Przyszłe mamy są wymagające i chcą przeżyć ten ważny okres świadomie i w spokoju – a to zapewnić może jedynie kompletna wiedza.
czytaj więcej
Patronat:„Diagnostyka dla Twojej ciąży” odwiedzi Stalową Wolę!
Aktualności
Po sukcesie akcji „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” w dziesięciu miastach Polski, przyszła kolej na Stalową Wolę. Już po raz jedenasty lekarze specjaliści przekonywać będą, jak ważna w czasie ciąży jest stała kontrola diagnostyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, dla których nieobojętna jest troska o własne zdrowie w tym wyjątkowym okresie.
czytaj więcej
Patronat: Kampania „W ciąży nie piję!”
Aktualności
eMaluszki.pl objęły patronatem akcję promującą wśród kobiet pełną abstynencję od alkoholu w trakcie ciąży. Aplikacja facebookowa „W ciąży nie piję!” to zbiór filmów wideo obrazujących negatywne dla płodu skutki spożywania alkoholu. Aby wesprzeć fundację FASTRYGA wystarczy wysłać krótki filmik o skutkach spożywania alkoholu znajomym, a za każde zaproszenie Kampania Piwowarska przekaże 0,02 zł na konto fundacji.
czytaj więcej
Patronat: Twoja kompetentna rodzina
Aktualności
Z przyjemnością informujemy iż objęliśmy patronat nad najnowszą książką Jaspera Juula – wybitnego duńskiego terapeuty rodzinnego i pedagoga, autora takich bestsellerów jak „Twoje kompetentne dziecko” i „Nie z miłości”.
czytaj więcej
Darmowy e-book
Aktualności
Z myślą o kobietach karmiących piersią opracowaliśmy obszernego e-booka, w którym młode mamy znajdą porady na temat karmienia piersią, diety mamy karmiącej, odstawiania od piersi oraz rozwiązania problemów występujących podczas karmienia.
czytaj więcej
Patronat medialny - Targi Przedszkolaka
Aktualności
Portal eMaluszki.pl objął patronat medialny nad trzecią edycją Targów Przedszkolaka oraz pierwszą edycją Targów Niemowlaka. Targi odbędą się w trzech miastach Polski: 24-25 września w Hali Targów w Krakowie, 12-13 listopada w Hali MTG w Gdańsku, 19-20 listopada w Centrum MT Polska w Warszawie oraz 3-4 grudnia w Hali IASE we Wrocławiu!
czytaj więcej
Strona 2 z 3


konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ