Wybierz swoją kolorystykę
   
Wspaniała zabawa i nauka z Kapitanem Nauka! Twoje dziecko w mig przyswoi sobie cyferki i literki, a wszystko to w czasie magicznej przygody.

,,Moje magiczne literki” Wydawnictwa Edgard, to zestaw kart, na których znajdują się ćwiczenia, które pomagają dziecku oswoić się z literkami i zachęcają do wykonywania ćwiczeń. Dziecko może kreślić szlaczki, uzupełniać literki, czy pisać całe wyrazy po specjalnie wykropkowanych wzorach. Książeczka sprzyja także dodatkowej kreatywności; możecie sami z dzieckiem wymyślać kolejne wyrazy, które zaczynają się od odpowiedniej literki. Słowo na ,,p”? To...pies, pszczoła, przedszkole i pogoda.

Dzięki książeczkom ,,Moje magiczne liczby”, dziecko w przyjemny sposób rozpocznie naukę liczenia. Karty zachęcają do poszukiwania cyferek w obrazku, pisania pierwszych liczba, a także do rozwiązywania pierwszych zadań matematycznych. Obrazki na każdej karcie ułatwiają dziecku naukę dodawania i odejmowania. 9 żabek odjąć 7 żabek to...

Obie książeczki przygotowują do samodzielnego pisania liter i cyfr, a także trenują rękę poprzez kreślenie szlaczków i pierwszych liter czy cyfr. Każda z magicznych książeczek składa się z 53 storn, na których dziecko może pisać i rysować za pomocą specjalnego pisaka, którego ślad można następnie zmazać. Mazak ze ścierającą końcówka to część zestawu. Książeczki przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia, ale sprawią wiele radości również starszakom.

Magiczne książeczki to świetna zabawa, która uczy spostrzegawczości i kreatywności. Dziecko może bawić się i uczyć w domu, przedszkolu a nawet podczas długiej podróży.

Więcej informacji na temat serii książeczek znajdziecie na stronie www.kapitannauka.pl.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ