Wybierz swoją kolorystykę
   
Kapitan Nauka Super Quiz to seria unikalnych książeczek z ciekawostkami i zagadkami dla dzieci wydana nakładem Wydawnictwa Edgard. W książeczkach maluchy znajdą kolorowe zdjęcia i ilustracje, interesujące zagadki z często zaskakującymi odpowiedziami oraz niezwykle wciągające opowieści.

SuperQuiz ZWIERZĘTA

SuperQuiz Zwierzęta to niezbędnik ucznia i każdego małego wielbiciela zwierząt. W książeczce znaleźć można wiele ciekawostek przyrodniczych i zoologicznych, opisy niezwykłych stworzeń i ich zwyczajów oraz niesamowite rekordy świata zwierząt.Wciągające teksty i ciekawostki zachęcą do nauki wszystkie dzieci, dzięki czemu maluchy poznają odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań.

SuperQuiz POLSKA

SuperQuiz Polska to obowiązkowa lektura młodego podróżnika. Książeczka zawiera liczne ciekawostki geograficzne i przyrodnicze, wiadomości o miastach i regionach Polski oraz informacje o wybitnych, inspirujących Polakach. Dzięki książeczce dziecko zdobędzie wiedzę na temat polskiej historii, geografii, zwyczajów oraz wybitnych postaci.

SuperQuiz ŚWIAT

SuperQuiz Świat to niezbędnik każdego małego obieżyświata. Z jego pomocą dziecko pozna ciekawostki geograficzne i przyrodnicze, zdobędzie wiedzę na temat najwyższych szczytów, najdłuższych rzek i innych światowych rekordów, pozna słynnych podróżników i ich wielkie odkrycia oraz dowie się gdzie leżą najpiękniejsze miejsca na Ziemi.

Na rewersach umieszczono ponad 150 pytań do tekstów w formie quizów. Kapitan Nauka wciągnie w fascynujący świat poszerzania wiedzy wszystkie dzieci, nawet te mniej zainteresowane uczeniem się, i sprawi, że nauka stanie się pasjonującą zabawą! SuperQuiz a dzięki praktycznemu kieszonkowemu wydaniu można zabrać na spacer lub w podróż, spiralowe łączenie bardzo ułatwia korzystanie z książeczki. Szczególnie warto podkreślić szatę graficzną - sympatyczne rysunki i dobrej jakości zdjęcia pomogą dziecku w przyswojeniu wiadomości, a nauka będzie przyjemnością.

Więcej informacji na temat serii edukacyjnych książeczek z zagadkami znajdziecie na stronie www.kapitannauka.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ