Wybierz swoją kolorystykę
   
Z przyjemnością informujemy, że eMaluszki objęły patronatem medialnym kampanię skierowaną do mam promującą bezpieczeństwo na drodze.

Na stronie internetowej mamatomtom.pl kobiety będą mogły dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się na drodze oraz czerpać inspiracje do kolejnych podróży od innych użytkowniczek portalu. Założeniem kampanii jest edukacja mam na temat zasad bezpiecznego podróżowania oraz zachęcenie do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami z wyjazdów. Mamy będą mogły wrzucać swoje zdjęcia z podróży, czytać komentarze i pomysły na udaną podróż od innych mam oraz korzystać z różnych tras podróży przygotowanych specjalnie z myślą o rodzinach.

Wszyscy posiadacze nawigacji TomTom, niezależnie od modelu, będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym „Mamo, było super!”, w którym 2 osoby tygodniowo wygrają zwrot całej sumy wydanej na nawigację TomTom. Tematyka zdjęć: rodzinne podróże z nawigacją TomTom. Dodatkowo pierwszych 600 mam, które zakupi pomiędzy 1 kwietnia a 31 maja 2012 nawigację TomTom VIA120 lub TomTom VIA 125 może uzyskać zwrot 100 PLN. W promocji biorą udział produkty zakupione w sklepach Saturn, MediaMarkt i MediaExpert.

Kampania trwa od 16 Kwietnia do 31 Maja 2012.
Szczegóły kampanii znajdziecie na stronie mamatomtom.pl


poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ