Wybierz swoją kolorystykę
   
Po żywieniu przyszedł czas na pielęgnację noworodków i niemowląt. O wszystko co jest związane z tym tematem będzie można zapytać podczas kolejnego spotkania online zorganizowanego przez Instytut.Babyradio.pl, któremu patronuje portal eMaluszki.pl. Spotkanie odbędzie się w środę, 18 kwietnia i rozpocznie się w samo południe i potrwa do półtorej godziny.

Ekspertami odpowiadającymi na pytania dotyczące pielęgnacji będą:
Michał Koszla - fizjoterapeuta ginekologiczny, nasz ekspert forumowy, który odpowiada także na pytania naszych użytkowników w dziale forum Ciało kobiety po porodzie
Dorota Postaremczak - położna, Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w Poznaniu
Małgorzata Gierada-Radoń - położna, Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią

Aby wziąć udział w spotkaniu z ekspertami zarejestruj się na stronie: Instytutu Babyradio.pl

- Pierwsze spotkanie Instytutu Babyradio.pl spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość osób oraz ilość zadawanych pytań pokazała nam, jak ważny temat poruszyliśmy i jak wiele wątpliwości i pytań mają młode mamy, bo to one głównie wzięły udział w spotkaniu - podsumowała Małgorzata Orłowska, koordynator projektu. - To co najważniejsze w byciu mamą, często przysłonięte jest problemami i wątpliwościami, które mam nadzieję, dzięki naszym spotkaniom rozstaną rozwiane.

Podczas pierwszego spotkania Instytutu Babyradio.pl o żywieniu noworodków i niemowlaków poruszono różne tematy. Mamy chciały wiedzieć m.in. kiedy przestać karmić piersią, jakie mleko modyfikowane podawać, a także kiedy przestać karmić z butelki. Ekspertki doradzały m.in. co zrobić, żeby dziecko nie budziło się kilka razy w nocy i nie chciało jeść, a także o urozmaicaniu diety u dzieci w różnym wieku.

Pełną relację z tego spotkania można znaleźć na stronie archiwum Instytutu Babyradio.pl

W kolejnych tygodniach, w każdą środę w południe przez półtorej godziny, odbywać się będą spotkania o następującej tematyce:
- 25 kwietnia - Ciąża i poród - jak to przeżyć
- 9 maja - Moje dziecko ma "alergię"
- 16 maja - Ochroń swoje dziecko przed słońcem

Instytut.Babyradio.pl to platforma wymiany informacji i doświadczeń. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób mających, planujących, bądź spodziewających się dziecka. Celem jest umożliwienie kontaktu z ekspertami z różnych dziedzin oraz znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. wychowania i opieki nad dziećmi. W ramach Instytutu Babyradio.pl planowane są cykliczne spotkania online, seminaria oraz warsztaty.

Więcej na temat espotkań znajdziecie na stronie instytut.babyradio.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ