Wybierz swoją kolorystykę
   
Z przyjemnością informujemy, że eMaluszki.pl objęły patronatem ogólnopolski projekt skierowany do rodziców - Instytut Babyradio.pl. Celem Instytutu jest umożliwienie rodzicom bezpośredniego kontaktu z ekspertami podczas zaplanowanych espotkań.

Żywienie noworodków i niemowlaków będzie tematem pierwszego spotkania online zorganizowanego przez Instytut.Babyradio.pl. 11 kwietnia w godzinach 12.00 - 13.30 przy swoich komputerach w domu i w pracy będą mogły usiąść mamy, rodzice, opiekunowie i zadać nurtujące ich pytania ekspertom, którzy na bieżąco będą na nie odpowiadali.

Instytut Babyradio.pl to platforma wymiany informacji i doświadczeń. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób mających, planujących, bądź spodziewających się dziecka. Celem jest umożliwienie kontaktu z ekspertami z różnych dziedzin oraz znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. wychowania i opieki nad dziećmi. W ramach Instytutu Babyradio.pl planowane są cykliczne spotkania online, seminaria oraz warsztaty.

- Obecnie mamy dostęp do wielu informacji dotyczących opieki i wychowania dzieci. Niestety zdarza się, że przyszłe i młode matki częściej korzystają z porad dostępnych na różnych forach internetowych, aniżeli z porad lekarzy - przedstawia ideę Instytutu Małgorzata Orłowska, koordynator projektu. - Mając świadomość, że bycie rodzicem nie jest łatwe, a ilość obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem sprawia, że nie możemy skorzystać z wielu ofert proponowanych rodzicom, uruchomiliśmy platformę wymiany informacji pomiędzy ekspertami, a rodzicami. Naszym celem jest umożliwienie przyszłym i obecnym rodzicom uzyskanie informacji na nurtujące ich pytania bądź wątpliwości.

Stronę specjalistów podczas pierwszego spotkania reprezentować będą:

Dorota Postaremczak - położna, Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny w Poznaniu
Beata Ślebzak-Cebula - doradca żywieniowy, Dziecięce Centrum Dietetyczne
Ewa Masełkowska-Stępnik - Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny IBCLC
Małgorzata Gierada-Radoń - położna, Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią

Honorowy patronat nad spotkaniem sprawuje Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią.

Spotkania będą wirtualne, ale problemy na nich poruszane jak najbardziej realne i rzeczywiste. Udział w nich będą mogły wziąć wszystkie osoby zainteresowane daną tematyką po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się w serwisie. Wśród osób, które wezmą udział w spotkaniu zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez Medela Polska.

Aby wziąć udział w spotkaniu z ekspertami zarejestruj się na stronie: Istytutu Babyradio.pl

W następnych tygodniach, w każdą środę w południe, odbędą się następujące spotkania online:
18.04 - Pielęgnacja noworodków i niemowlaków
25.04 - Ciąża i poród - jak to przeżyć
9.05 - Moje dziecko ma "alergię"
16.05 - Ochroń swoje dziecko przed słońcem

Więcej na temat espotkań znajdziecie na stronie instytut.babyradio.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ