Wybierz swoją kolorystykę
   

„Blogowe dbajki” to jedyny taki na rynku wydawniczym zbiór (książeczka i audiobook) dziewiętnastu przepięknych opowiadań, które nie tylko bawią, uczą, ale przede wszystkim – dbają. Utwory te, prócz cudownych ilustracji, przejrzystego rozmieszczenia, wspaniałej oprawy gwiazdorskiej-lektorskiej, zawierają w sobie pierwiastek terapeutyczny.Problemy w nich poruszone – nowe środowisko, pojawienie się rodzeństwa, choroba, a nawet śmierć bliskiej osoby – są aktualne i powszechne, a wszystko przez to, że twórcami „Blogowych dbajek” są blogujący rodzice najlepiej znający troski swoich pociech. Wspólne czytanie i słuchanie dbajek może okazać się najlepszym sposobem na wzmocnienie więzi między opiekunami, a dziećmi, podstawą do wspólnego przezwyciężenia trudności. Warto nabyć zbiór i zadbać o dziecko, o łatwe i przyjemne rozwiązanie problemów, o bliską z nim relację, gdyż – jak zaznaczyła patronująca wydanie dr Maria Molicka - „(…) tutaj dorośli i dzieci razem wyruszają w wyobrażony, fantastyczny świat, by się czegoś nauczyć o innych, przeżyć i zrozumieć siebie. Bajka - dbajka jest sposobem wspomagania rozwoju psychicznego dziecka, daje mu poczucie bezpieczeństwa, buduje zaufanie do innych i wpływa na poczucie własnej wartości.”

Bajki w audiobooku po mistrzowsku czytają: Maria Seweryn, Patrycja Markowska, Marta Kuligowska, Dorota Deląg i Maciej Orłoś. Zatem… bajecznej lektury!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ