Wybierz swoją kolorystykę
   
Czasy, kiedy młoda mama była zmuszona do siedzenia w domu z dzieckiem już dawno minęły. Każda kobieta ma prawo do rozrywki i relaksu. Co jednak, gdy nie ma z kim zostawić dziecka lub nie może tego zrobić (np. z uwagi na karmienie piersią)? Może je zabrać ze sobą!

Młode mamy nie musza już siedzieć w domu z dzieckiem, mają do wyboru wiele ciekawych miejsc dla siebie i maluszka. Pomału, lecz systematycznie powstają miejsca, w których, jako młoda mama, możesz się zrelaksować. Bez szkody dla dziecka! Miejsca te przystosowane są do wizyty małych gości i wyposażone w bezpieczne mini place zabaw, przewijaki i miejsca do komfortowego karmienia niemowląt. W czym możemy wybierać?

KinoW większych miastach organizowane są specjalne seanse kinowe dla młodych mam. Możesz bez problemów wybrać się na film ze swoją pociechą. Kina na takie okazje specjalnie przygotowują salę – zapewniają wyższą temperaturę, światła są przyciemniane a hałas ograniczony. Dla większych pociech zorganizowane są miejsca do zabaw z matami edukacyjnymi, klockami, książeczkami. Komfort mają zapewnić przewijaki, do dyspozycji masz markowe pieluszki. Na czas seansu możesz wypożyczyć fotelik – nosidełko dla dziecka.

Kursy, warsztatyChcesz się czegoś nowego nauczyć? Zapisz się na kurs, na który będziesz mogła zabrać swoją pociechę. W specjalnie przystosowanych salach odbywają się warsztaty i spotkania, które nie tylko zapewnią Ci rozrywkę, ale także pozwolą uzyskać wiele cennych informacji przydatnych w pracy i życiu (np. warsztaty rozwojowe, urządzanie pokoju dziecięcego, wiązania chust itp).

SiłownieW wielu siłowniach, także w małych miastach, personel zajmie się Twoim dzieckiem, gdy Ty będziesz ćwiczyć. Zarówno dla Ciebie jak i dla właściciela siłowni jest to korzystne. Wiadomo przecież, że młode mamy chcą wrócić do formy, są więc dobrymi klientkami. Ty za to możesz zrobić coś dla siebie bez wyrzutów, że zostawiasz dziecko bez opieki.

Centra handlowePraktycznie w każdym większym centrum handlowym jest miejsce, gdzie możesz pozostawić starsze dziecko pod specjalistyczną opieką. W tym celu wyznaczone są specjalne pokoje zabaw z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Najczęściej za darmo (lub niewielką opłatą) opiekunki zapewnią dziecku bezpieczeństwo i rozrywkę, np. w zamku z kulkami, na lekcjach angielskiego czy przy oglądaniu bajek.

Gabinety kosmetyczne, masażuTakże w takich miejscach możemy znaleźć kąciki dla dzieci i specjalne oferty dla mam. Zazwyczaj raz w tygodniu można przyjść z dzieckiem, które na czas zabiegu ma zapewnione zajęcie i opiekę.


poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ