Wybierz swoją kolorystykę
   
Popularna na całym świecie seria książek o Koszmarnym Karolku doczekała się dwóch kolejnych pozycji. Tytułowy urwis, który niemal każdego dnia, poprzez swoje wybryki sprawia swoim rodzicom i nauczycielom niemałe kłopoty, znów wraca do akcji! Autorka serii, Francesca Simon kolejny raz postarała się by historie zbuntowanego chłopca, pisane były z humorem i wciągnęły do lektury nawet najbardziej marudnego, młodego czytelnika.

Koszmarny Karolek i wampirozombi

Książka zawiera cztery zupełnie nowe opowiadania. Nocna wycieczka szkolna do muzeum ma nieprzewidziane skutki. Karolek staje oko w oko ze strasznym wampirozombi, którym okazuje się być pani Kat-Toporska – nauczycielka chłopca. Dowiadujemy się również, że rodzice nie powinni zmuszać Karolka do zabawy z młodszym bratem Damiankiem, bo skutki tego są zupełnie nieprzewidywalne... Francesca Simon jak zwykle pełna inwencji i w doskonałej formie.

Koszmarny Karolek czyta książkę

Książeczka przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Koszmarny Karolek ma przed sobą nie lada wyzwanie: jak wygrać konkurs czytelniczy, nie czytając ani jednej książki? Odpowiedź jest bardzo prosta - trzeba je samemu bardzo szybko napisać i wielka wygrana jest już w kieszeni. Kłamstwo jednak nie popłaca. Dlaczego? Przekonamy się czytając książeczkę.

Narwane kolorowanki, Wyśrubowane wykreślanki i Szkaradne szarady

Trzy kolorowe zeszyty zawierają rozrywkowe łamigłówki zainspirowane treścią najlepszych opowiadań o Koszmarnym Karolku. Mnóstwo karkołomnych atrakcji do skreślania, wpisywania i kolorowania, w tym podstępne palindromy, wstrętne wyrazy i cała lista przezwisk dla młodszego brata, Damianka. Seria zeszytów o Koszmarnym Karolku to rozrywka i ćwiczenia umysłowe w jednym. Rozwiązując liczne łamigłówki, poznamy również szkolnych kolegów Karolka. Pomożemy Chciwemu Heniowi udekorować bułeczki, rozwiążemy zagadkę Wrednej Wandzi oraz namalujemy portret Czarującej Czesi.

Zalety książek:

- Zachęcająca do czytania, humorystyczna konwencja książki
- Język dostosowany do oczekiwać rozbrykanego dziecka
- Kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje
- Ćwiczenia, zabawy i łamigłówki stymulujące rozwój dziecka

Więcej informacji na temat serii na stronie Wydawnictwa Znak Emotikon.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ