Wybierz swoją kolorystykę
   
Książka „Szczęśliwej ciąży! Czyli pozytywnie o macierzyństwie” prezentuje nowoczesne nastawienie do porodu oraz świadomego macierzyństwa. Pokazuje, jak cieszyć się ciążą i spokojnie oczekiwać przyjścia na świat dziecka, m.in. wykorzystując sprawdzone metody naturalne, zmniejszające poziom stresu. Praktyczne wskazówki oraz prawdziwe historie przyszłych rodziców uczą, jak najlepiej przygotować się do nowej roli – bycia mamą.

W książce dużo uwagi poświęconej jest emocjom przyszłej matki, jej samopoczuciu oraz relacjom z otoczeniem. Znajdziemy tu porady jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak porozumieć się z partnerem oraz jak pogodzić obowiązki młodej mamy z odpoczynkiem i chwilami na małe przyjemności. Dodatkowo książka pomaga krok po kroku przygotować swój własny plan ciążowy, spakować torbę do szpitala, uczy pracy nad skurczami a także dbałości o własne ciało w okresie przed- i poporodowym. Nie brak tu również informacji na temat przysługujących młodym rodzicom praw, i świadczeń pracowniczych. Wszystko to składa się obszerny i wyczerpujący poradnik przewodnik oprowadzający kobietę po pięknym, choć trudnym okresie w życiu jakim jest ciąża i poród.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?

- Skutecznie radzi, jak sprawić, aby ciąża była radosnym doświadczeniem;
- Skupia się nie tylko na ciele i zdrowiu fizycznym przyszłej mamy, lecz także na jej psychice – pomaga uporać się z własnymi emocjami i zachować pozytywne podejście do macierzyństwa;
- Udziela wsparcia, przekazuje rzetelne informacje, dzięki czemu kobieta świadomie podejmuje decyzje dotyczące ciąży, porodu oraz tego, jak mają wyglądać jej pierwsze chwile z dzieckiem.

Autorka książki, Denise Tiran jest doświadczoną położną z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jako ekspert w zakresie położnictwa, wykłada na Uniwersytecie Greenwich, dzieląc się wiedzą z zakresu wykorzystania metod naturalnych do pomocy przyszłym mamom w trakcie ciąży i w czasie porodu. Pracując ze swymi pacjentkami, dąży do osiągnięcia równowagi pomiędzy ich ciałem, umysłem oraz duszą, tak aby ciąża i poród stanowiły dla kobiet pozytywne doświadczenie. Jak sama pisze na pierwszej stronie swojego poradnika: „Wierzę głęboko, że twoje dziecko będzie dla ciebie tym samym, czym jest dla mnie Adam – największym szczęściem i radością życia”. Tego również my życzymy wszystkim czytelnikom.

Więcej informacji o serii na: www.SamoSedno.com.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ