Wybierz swoją kolorystykę
   
Seria ćwiczeń CHIC na płytach DVD przeznaczona jest dla przyszłych i młodych mam. W ramach kolekcji CHIC ukazały się 3 płyty z ćwiczeniami: „Fitness w czasie ciąży”, „Joga w czasie ciąży” oraz „Fitness po porodzie”, które pomogą kobietom w ciąży i po porodzie zyskać dobre samopoczucie oraz zadbać o figurę. Ćwiczenia zostały tak skomponowane, aby pomóc przyszłej mamie zadbać o sylwetkę w czasie ciąży. Co ważne ćwiczenia są bezpieczne, oprócz ćwiczeń siłowych pojawiają się elementy relaksacyjne, które z pewnością przydadzą się w trakcie porodu. Ćwicząc w trakcie ciąży oraz po porodzie młoda mama nie będzie mieć problemu, aby powrócić do figury sprzed ciąży.

Joga w czasie ciążyCiąża to jeden z najpiękniejszych momentów życia każdej kobiety. Niestety często temu wspaniałemu okresowi towarzyszy rozdrażnienie i zmęczenie. Twoje ciało ulega zmianom, nogi i ręce puchną, powiększa się okolica brzucha, zaczynasz odczuwać dyskomfort w części lędźwiowej pleców. Pojawiają się mdłości i zawroty głowy. Tak nie musi być, można temu zapobiec stosując wskazówki Desi Barlett, instruktorki fitness z 16-letninm doświadczeniem. Zaprezentowane ćwiczenia pomogą ci zaakceptować zmiany w twoim ciele, odnajdziesz na nowo wewnętrzny spokój i zaczniesz koncentrować się na sobie i dziecku.
Ćwiczenia „Joga w ciąży” nauczą przyszłą mamę metod relaksacji, technik oddychania oraz wzmocnią ciało, a w trakcie porodu przyniosą ulgę. Joga to świetny sposób na pozostanie w formie podczas całej ciąży i przygotowanie na pojawienie się maluszka na świecie.

Fitness w czasie ciążyTak, teraz możesz ćwiczyć bezpiecznie i efektywnie nawet oczekując dziecka. Ciąża to naturalny stan fizjologiczny podczas którego wcale nie musisz zmieniać całego swojego życia o 360 stopni. Byłaś aktywna przed ciążą, zachowaj dobrą formę równie w czasie ciąży. A może przed zajściem w ciąże nie ćwiczyłaś i teraz czujesz niepokój przed rozpoczęciem ćwiczeń. Bez obaw fitness dla kobiet w ciąży z Erin O'Brien pozwoli ci bezpiecznie wejść w świat aktywnej kobiety spodziewającej się dziecka.
Fitness w ciąży to program ćwiczeń, który nauczy technik oddychania, przygotuje ciało kobiety do wysiłku podczas porodu oraz opieki nad dzieckiem. Ćwiczenia rozciągające i relaksacyjne przyniosą ulgę podczas bólu pleców, poprawią krążenie krwi gdy nogi i ręce są opuchnięte.

Fitness po porodzieKiedy w twoim życiu pojawia się dziecko, a ty czujesz się wypompowana z energii nie czekaj na cud, już dziś zacznij pracę nad swoim ciałem. To właściwy moment na powrót do formy sprzed ciąży. Im szybciej zmobilizujesz się do ćwiczeń, tym łatwiej wrócisz do zgrabnej sylwetki. Ciało kobiety po ciąży jest zmęczone i wymaga szczególnej uwagi. Nie wiesz jak mu pomóc, posłuchaj rad ERIN O’Brien, znanej prezenterki fitness, mamy dwójki dzieci. Wystarczy zaledwie 15 minut dziennie ćwiczeń aby bez przemęczenia przywrócić ci pozytywną energię. Przygotowany program ćwiczeń koncentruje się przede wszystkim na partiach mięśni, które uległy osłabieniu podczas ciąży i brały aktywny udział przy porodzie. Są to mięsnie otaczające miednicę, mięśnie nóg i pośladków oraz mięśnie grzbietu. Ćwiczenia te nie tylko przyniosą ulgę twoim zmęczonym i przykurczonym umięśniom, ale również pomogą ci się odprężyć i zrelaksować.
Program ćwiczeń „Fitness po porodzie” wzmacnia mięśnie brzucha i jego okolice i pozwala na powrót do sprawności fizyczej sprzed ciąży.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ