Wybierz swoją kolorystykę
   
Portal eMaluszki.pl objął patronat medialny nad trzecią edycją Targów Przedszkolaka oraz pierwszą edycją Targów Niemowlaka. Targi odbędą się w trzech miastach Polski: 24-25 września w Hali Targów w Krakowie, 12-13 listopada w Hali MTG w Gdańsku, 19-20 listopada w Centrum MT Polska w Warszawie oraz oraz 3-4 grudnia w Hali IASE we Wrocławiu!

Ideą projektu jest upowszechnienie wychowania przedszkolnego, podkreślenie jego wagi dla prawidłowego rozwoju dziecka oraz przekonanie rodziców do aktywnego wsparcia ich dzieci w tym ważnym okresie życia. Główny celem Targów jest stworzenie przestrzeni dla rodzin, w której będą mogły spędzić wspólnie czas, łącząc przyjemne z pożytecznym w myśl hasła: Zabawa i edukacja dla całej rodziny.

Targi Przedszkolaka dają możliwość poznania oferty edukacyjnej przedszkoli funkcjonujących w danym regionie , najnowszej oferty producentów i dystrybutorów produktów dla dzieci , oferty usługodawców – specjalistów pracujących z dziećmi i dla dzieci, a także super okazja na wzięcie udziału w programie zabaw zawierających elementy edukacyjne, szaleństwa na ogromnym placu zabaw oraz gry i konkursy z nagrodami.

Czas spędzony na Targach Przedszkolaka Rodzice mogą wykorzystać na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych informacji o wychowaniu przedszkolnym, zapoznanie się z najnowsza ofertą dostawców produktów i usług dla dzieci, a nawet na zakupy, sprawiając jednocześnie przyjemność swoim dzieciom. Na przedszkolaków czekać będzie fantastyczna Kraina Atrakcji, w której najmłodsi goście, wspólnie z Rodzicami, innymi dziećmi, opiekunami i animatorami, będą mogły miło spędzić czas. Kraina Atrakcji to przede wszystkim stałe i lubiane atrakcje: dmuchańce, gry i zabawy kreatywne, kąciki plastyczne, spotkania z klaunami, malowanie buziek i wiele innych.

Trzeciej edycji Targów Przedszkolaka będzie towarzyszyła pierwsza edycja Targów Niemowlaka, które umożliwią zapoznanie się z ofertą produktów i usług dla niemowląt. Nie zabraknie też spotkań dla przyszłych mam w postaci warsztatów i zabaw dla raczkujących maleństw. Specjalnie dla nich zostaną stworzone specjalne „bobostrefy”, w których będzie można przewinąć i nakarmić malucha. Targi to okazja, aby sprawdzić oferty żłobków funkcjonujących w danym regionie , poznać najnowszą ofertę producentów i dystrybutorów produktów dla kobiet w ciąży i niemowląt . W sapecjalnie przygotowanej strefie atrakcji przyszłe mamy oraz rodzice z maleństwami będą mogli wziąć udział w spotkaniach na temat ciąży i pierwszych miesięcy po porodzie , spotkać się ze specjalistami, uczestniczyć w spotkaniach i rozmowach z innymi mamami, które chętnie wymienią się doświadczeniem i wiedzą oraz wziąć udział w grach i zabawach wspólnie z maleństwami. Więcej na temat Targów znajdziecie na stronie www.targiprzedszkolaka.pl Serdecznie zapraszamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ