Wybierz swoją kolorystykę
   
Jeśli ktoś myśli że w okresie ciąży przyszła mama nie może wyglądać kobieco i sexy jest w grubym błędzie. Dzięki poradom profesjonalnej stylistki na forum oraz nowej rubryce: Modna Mama w której na tematy związane z modą i urodą w ciąży będą dla was pisać osobiste kreatorki wizerunku, postaramy się to udowodnić!

W tym tygodniu na naszym forum pojawił się nowy ekspert: Anna Marciniak. Ania jest osobistą stylistką, personal shopperką, kreatorką wizerunku oraz autorką licznych publikacji na temat mody. Na naszym forum rozwieje wszelkie modowe wątpliwości i pomoże młodym mamom odnaleźć się w nowej roli i sylwetce. Podpowie jak sprawić by niedużym kosztem i przy niewielkim nakładzie czasu wyglądać olśniewająco, seksownie i czuć się dobrze we własnej skórze.

Dodatkowo w dziale Strefa Rodziców, uruchomiliśmy nową rubrykę: Modna Mama. Znajdziecie w niej artykuły specjalistek z zakresu wizerunku, które doradzą w jakie elementy garderoby warto zainwestować w czasie oczekiwania na maluszka a jakie sobie odpuścić. Przykładowe stylizacje i triki pozwolą Wam zainspirować się co nosić w tym pięknym okresie życia aby nie zatracić radości z naszego własnego ciała i z dumą pokazywać brzuszek.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ