Wybierz swoją kolorystykę
   

LUVION GRAND ELITE to najnowsza propozycja holenderskiej firmy, specjalizującej się w projektowaniu innowacyjnych urządzeń do monitoringu niemowląt i dzieci.  Nowy model to najwyższej jakości video niania o niezwykle nowoczesnym wyglądzie iPoda. Luvion Grand Elite to nie tylko doskonala jakość obrazu i dźwięku ale także bogactwo wyjątkowych funkcji.

Luvion GRAND ELITE  ma duży ekran o przekątnej 3,5” i posiada niezwykle daleki zasięg – do 300 m w otwartej przestrzeni. Urządzenie to zapewnia wyjątkową krystalicznie czystą jakość obrazu, dając jednocześnie 100% gwarancję braku zakłóceń od innych urządzeń Wi-Fi w Twoim domu i okolicy.

Video niania stale monitoruje temperaturę w pokoju dziecka. Została wyposażona w wejście na kartę SD, dzięki czemu możesz nagrywać i odtwarzać obraz, zarejestrowany w kamerze o dowolnej porze lub też w wybranym stałym trybie automatycznego nagrywania. To jedyna tej klasy video niania z możliwością podłączenia aż do 4 kamer (dodatkowe kamery w sprzedaży osobno).

Kamera Luvion GRAND ELITE została wyposażona w zestaw 4 kołysanek, które uspokoją i ukoją do snu Twojego maluszka. Dzięki video niani możesz mówić do swojego dziecka, a Twój głos uspokoi je, zanim do niego dojdziesz. Nocny monitoring do 5 m (wbudowana lampka) sprawia, że możesz monitorować malca w jego pokoju przy zgaszonym świetle

W zestawie dostępna jest wygodna stacja dokująca, na której następuje automatyczne doładowanie baterii.

Video niania to doskonałe rozwiązanie dla rodziców w domu i na wakacjach  Dzięki Luvion GRAND ELITE jesteś zawsze blisko Twojego maluszka.

Zobacz film o Luvion GRAND ELITE:poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ