Wybierz swoją kolorystykę
   
Jako że maluszki to rozmowne szkraby, również eMaluszki postanowiły dorównać im komunikatywnością. W czerwcu br. w dziale rozmaitości na portalu stworzyliśmy dla Was nową rubrykę: Wywiady.

Naszą misją jest dostarczanie wiedzy z zakresu płodności, ciąży, zdrowia oraz pielęgnacji i rozwoju dzieci od poczęcia aż po okres przedszkolny, dlatego poprzez nowe formy artykułów, pragniemy dostarczać naszym czytelnikom wartościowych treści z tego zakresu. Co tydzień redakcja eMaluszków przeprowadza oraz publikuje dla Was ciekawe rozmowy ze specjalistami w dziedzinie parentingu, lekarzami, dietetykami, wychowawcami oraz przedstawicielami instytucji walczących o dobro naszych pociech. Nie zabraknie tematów ważnych, dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa dzieci, spraw istotnych z punktu widzenia zdrowia kobiety, jak i lekkich rozmów na tematy odnoszące się do życia codziennego każdego rodzica.
Pytania na jakie do tej pory staraliśmy się odpowiedzieć to m.in.: jakie zabawki wybierać dla naszych maluszków aby zabawa była bezpieczna, a zakup zgodny z zasadami fair trade oraz jak żywić najmłodszych aby zapewnić im zdrową, zrównoważoną dietę. Przyszłe mamy zatroskane o przyjście na świat maluszka mogą zapoznać się z poradami położnej dotyczącymi porodu, oraz zdobyć garść informacji na temat Banków Mleka w Polsce i możliwości korzystania z nich.
A to dopiero początek! Wszystkich zaangażowanych w rodzicielstwo czytelników zapraszamy do lektury i śledzenia poruszanych przez nas tematów. Jeśli natomiast macie ciekawą historię do opowiedzenia lub uważacie że jakiś temat zasługuje na szczególną uwagę piszcie na adres: redakcja@emaluszki.pl
Tagi: wywiady

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ