Wybierz swoją kolorystykę
   
Centrum Baobab to miejsce spotkań aktywnych rodziców, dzieci a także tych, którzy dopiero planują zostać rodzicami. Miło nam poinformować, że portal eMaluszki.pl objął patronatem zajęcia w Centrum Baobab.

Patronat medialny portalu emaluszki.pl nad zajęciami w centrum baobab.Pracownicy Centrum Baobab doskonale rozumieją jakie wyzwania stoją przed rodzicami. Wszyscy pragniemy, aby dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi i wiemy także jak trudno jest pogodzić wychowanie dzieci z rozwijaniem własnych zainteresowań. Pobyt w Baobabie to chwila relaksu i wytchnienia. Maluchy poznają świat, nabywają nowych umiejętności i spotykają rówieśników, podczas gdy rodzice w tym czasie mogą oderwać się od codziennych obowiązków, wymienić doświadczenia z innymi rodzicami oraz przede wszystkim w ciekawy sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem.

W Centrum Baobab rodzice nie muszą rezygnować z kontaktu ze swoją pociechą, gdyż podczas większości zajęć dzieci towarzyszą swoim opiekunom, gdy rodzice chcą mieć chwilę wytchnienia wówczas opiekę nad maluchami w sali zabaw sprawuje doświadczona niania. Zajęcia w Centrum Baobab pozwalają osiągnąć równowagę pomiędzy realizacją potrzeb dzieci i potrzeb rodziców. Lokal, w którym znajduje się Centreum Baobab został tak przygotowany, aby pozwolić maluchom i rodzicom spędzić atrakcyjnie czas w nieskrępowanej atmosferze.

Rodziców z Warszawy i okolic zapraszamy do odwiedzania Centrum Baobab przy ul. E. J. Osmańczyka 28 lok 2 (Nowe Bemowo). Szczegółowe informacje na temat prowadzonych zajęć znajdziecie na stronie centrumbaobab.pl. Polecamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ