Wybierz swoją kolorystykę
   
Dzieci często nie zdają sobie sprawy jak ważne jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim a naukę traktują jako przykry obowiązek. Najważniejsze w takich sytuacjach jest to by zachęcić je do swobodnego używania języka i zabawy nim bez obawy popełnienia gafy lub błędu. Ogromny wpływ na to jak nasze pociechy uczą się języków obcych mamy my – rodzice. Dlatego nawet gdy nasze zdolności językowe są dalekie od ideału możemy zaszczepić w dziecku przyjemność i swobodę posługiwania się językiem obcym w codziennych, domowych sytuacjach. Pomocna może okazać się w tym nauka angielskiego metodą deDOMO.

Seria wydawnicza „Angielski dla rodziców” oparta na nowatorskiej metodzie nauczania deDOMO to publikacja stworzona do wspólnej nauki języka angielskiego dla całej rodziny. Pakiet podpowiada jak sprytnie wykorzystać codzienne, domowe okazje do wspólnej, spontanicznej nauki. Wszystko w formie edukacyjnej zabawy.

Seria składa się z:
„Angielski dla rodziców przedszkolaka” – przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
"Angielski dla rodziców ucznia"
"Angielski dla rodziców nastolatka"

W każdym pakiecie znajdziecie "Przewodnik metodyczny dla rodziców", który stanowi przewodnik po metodzie deDOMO (ten sam w każdym pakiecie) oraz Przewodnik językowy z zestawem zwrotów, dialogów i mini scenek typowych dla domowych sytuacji z przedszkolakiem, uczniem i nastolatkiem. Każdy Przewodnik językowy zawiera więc inne słownictwo, zwroty i scenki, ale w każdym są one podzielone nie na znane ze szkolnych podręczników lekcje, ale domowe okazje takie jak "Przy śniadaniu,", "Ubieramy się", "Popołudnie w domu". Przewodniki dostarczają rodzicom solidnej porcji wiedzy z zakresu współczesnego języka angielskiego, doskonale odpowiadającego potrzebom komunikacyjnym i zainteresowaniom współczesnej rodziny.

Książkom towarzyszy pakiet audio, czyli zestaw płyt z nagraniami wszystkich mini dialogów, słówek i zwrotów dla danej grupy wiekowej oraz nagrania wszystkich słówek z całej publikacji. Co ciekawe , choć głosem taty mówi w nich rodowity Brytyjczyk, to w role mam i dzieci wcielili się Polacy. To celowy zabieg mający ośmielić przeciętną polską rodzinę do posługiwania się językiem obcym bez zbędnego skrępowania. Wydawnictwo deDOMO stworzyło również letni pakiet: "Angielski dla rodziców. Na wakacje". To publikacja dla całej rodziny, stanowiąca wakacyjne uzupełnienie serii podstawowej. Może też być miłym wprowadzeniem do metody dla tych, którzy zetknęli się z nią po raz pierwszy.

Zalety metody:
  • W nieinwazyjny sposób zachęca najmłodszych do nauki języków obcych
  • Uczy wykorzystywać pozornie codzienne, neutralne momenty życie domowego do prowadzenia krótkich dialogów anglojęzycznych
  • Motywuje dziecko do osiągania sukcesów językowych
  • Nie narzucając terminów na naukę oraz nie angażując zewnętrznych nauczycieli, sprawia iż angielski staje się świetną zabawą

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ