Wybierz swoją kolorystykę
   
Właśnie mijają dwa lata, odkąd jesteśmy z Wami. Drugie urodziny obchodzimy równie hucznie jak pierwszy roczek, dlatego przygotowaliśmy dla naszych czytelników urodzinowy konkurs z nagrodami idealnymi na wakacyjne wojaże. Dmuchane fotele, piłki plażowe z kolorowymi zwierzątkami, kapelusze, czapki oraz t-shirty macie szansę wygrać świętując razem z nami drugie urodziny portalu!

2 latka to także idealny moment, aby podsumować czym żyliśmy przez ten czas, co sprawiało nam najwięcej radości i wzruszeń, nad czym pracowaliśmy i jakie funkcjonalności pojawiły się w portalu, również dzięki Waszym sugestiom.

Wspomnienia dwulatkaNiezmiennie największą popularnością wśród naszych czytelników cieszą się konkursy organizowane na portalu. W konkursie „zdjęcie miesiąca” nagrodziliśmy już 15 maluchów, którzy co miesiąc dumnie zdobili główną stronę serwisu. Akcje konkursowe z kanałem telewizyjnym Mini Mini cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie gdy wśród nagród znajdują się ukochane przez dzieci pluszowe Rybki Mini Mini.
Spośród konkursów szczególnie zapadł nam w pamiąć „Słodkie sny z BabyBest”, gdzie nagrodami były fantazyjne łożeczka dla dzieci. Ilość zgłoszonych zdjeć przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!
Największą nagrodą są dla nas Wasze podziękowania i widok szczęśliwych maluszków radośnie prezentujących upominki na zdjeciach, które przesyłacie do naszej redakcji. Wyrazem uznania dla naszej pracy jest także ciągle powiększająca się liczba zarejestrowanych użytkowników oraz liczba naszych fanów na portalach facebook i nasza klasa. Dziękujemy!

Rozwijamy się dla WasPrzez ostatnie dwa lata intensywnie pracowaliśmy, aby tematy pojawiające się co tydzień na portalu spełniały wasze czytelnicze oczekiwania, a nowe dodatki były jak najbardziej przydatne. Oto lista nowych funkcji, które szczególnie przypadły Wam do gustu:
- Baza imion dla dzieci – przeczesywaliśmy Internet, kalendarze, pytaliśmy znajomych jakie imiona warto opisać i tak powstała całkiem pokaźna lista imion.
- Eksperci na forum – pozyskaliśmy do współpracy specjalistów z wielu dziedzin (a będzie ich jeszcze więcej), którzy służą dobrą radą i swoją fachową wiedzą.
- Dział „Rozmaitości” a w nim recenzje książek dla dzieci, płyt, wywiady oraz artykuły o podróżach z maluszkami.
- Kalendarz rozszerzania diety niemowląt, który budujecie wspólnie z nami dodajac przepisy na pyszne posiłki dla dzieci.
- I wiele innych funkcji o których długo by mówić ;)

Mamy nadzieję, iż przed nami jeszcze wiele wspólnie spędzonych lat. Jeśli lubicie eMaluszki to polecajcie nas swoim znajomym – będzie to dla nas największe wyróżnienie. Naszym skromnym marzeniem na drugie urodziny jest osiągnięcie 2 tysięcy fanów na facebooku – dzięki Wam na pewno uda się je spełnić:)
Pragniemy, aby nasz serwis spełniał Wasze oczekiwania. Dlatego piszcie do nas na bieżąco, co Wam się podoba, czego w serwisie brakuje. Każda Wasza uwaga będzie dla nas cenną wskazówką! Zawsze czekamy na Wasze maile pod adresem: redakcja@emaluszki.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ