Wybierz swoją kolorystykę
   
Ile razy Twoje dziecko nie mogło zasnąć? Czy potrafi słodko i spokojnie przespać całą noc? Każdy rodzic chciałby, aby maluszek nie miał problemów z zasypianiem. Wydawnictwo Skrzat wyszło naprzeciw marzeniom rodziców i tak powstała seria książek na dobranoc „bajki zasypiajki”.

„Przygody krowy Balbiny” autorstwa Iwony Kocińskiej to zbiór opowiadań o sympatycznej krowie, która wraz z psem Nestorem oraz kotem Filipem, czyli swoimi przyjaciółmi z podwórka, poznaje piękny świat, pełen magii i spokojnej harmonii.

Balbina to wyjątkowa krowa, brakuje jej fragmentu rogu, który straciła wpadając pewnego dnia w drzewo, ma czarno-białe loczki i bardzo lubi odwiedziny dzieci. Poznajemy Balbinę gdy z utęsknieniem wypatruje wiosny. Opowiadania zostały tak skonstruowane, aby mały czytelnik poznał cykl pór roku, które regulują życie na wsi. Każda pora roku rządzi się swoimi prawami, a dzięki krowie i jej przyjaciołom możemy nauczyć malucha rozróżniać pory roku oraz przekazać naszą wrażliwość na piękno natury. Książka sprawi szczególną frajdę tym dzieciom, które nie miały jeszcze okazji poznać uroków życia na wsi.

Niewątpliwym atutem książki są piękne ilustracje wykonane przez Agnieszkę Semaniszyn, które z pewnością pomogą przybliżyć maluchom elementy opowiadań. Jak wygląda krowa Balbina i jej przyjaciele? Jakie kolory dominują w poszczególnych porach roku? Co zwiastuje, że nastała już wiosna lub jesień?

„Przygody krowy Balbiny” zostały wydane w ramach serii „bajki zasypiajki” i jest to jak najbardziej zasłużone miano dla tej ksiażki. Spokojnie, wręcz leniwie prowdzona narracja, bohaterowie nie napotykają na przeszkody, nie przeżywają nietypowych przygód, co pozwala dziecku się wyciszyć i ukołysać do snu. Te wspaniałe opowiadania pomoga zasnąć każdemu maluszkowi.

Więcej informacji na temat serii książek na stronie Wydawnictwa Skrzat.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ