Wybierz swoją kolorystykę
   
Objęliśmy patronat medialny nad książką „Ciąża i Poród bez obaw” wydaną nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Autorka poradnika, Iga Czarnawska-Iliey pomaga czytelniczkom pozbyć się lęku przedporodowego i sprawić by okres ciąży stał się najpiękniejszym przeżyciem w naszym życiu.

Ciąża jest dla kobiety czasem wyjątkowym i niezwykłym, poród to wydarzenie przełomowe. Niestety, często kojarzy się z bólem i łączy ze strachem. Co możemy zrobić, żeby to zmienić? Jak możemy przygotować się do porodu, żeby pozbyć się lęku, a ciąża i poród stały się najpiękniejszym przeżyciem w naszym życiu?Patronat medialny poratlu emaluszki.pl nad książką Kobieta pragnąca przeżyć ciążę, poród i wczesne macierzyństwo w sposób harmonijny i optymalny dla oczekiwanego Maleństwa może, stosując proste techniki i zdobywając odpowiednią wiedzę, nauczyć się trzech rzeczy:
- rozpoznawania swoich prawdziwych potrzeb,
- słuchania komunikatów własnego ciała i podświadomości,
- nawiązywania takiej komunikacji z otoczeniem, także z personelem medycznym, by mieć pełną kontrolę nad aktem rodzenia.

Autorka książki przekonuje, że poród bez lęku jest możliwy!

Iga Czarnawska-Iliev – absolwentka Dartmouth College, współzałożycielka Szkoły Szczęśliwego Rodzenia, doradca laktacyjny, doula – dyplomowana towarzyszka porodu. Jej misją w Szkole jest, by oszczędzić kobiety oraz ich niemowlęta przed niepotrzebną traumą, a otworzyć im drogę do porodu pięknego, głębokiego i radosnego.
Przez wiele lat zajmowała się filmem dokumentalnym, dzięki czemu potrafi lepiej zrozumieć los innych ludzi. Prywatnie matka dwóch synów, wielbicielka wycieczek na łono natury. Pisuje artykuły, ćwiczy Zen, a przede wszystkim kocha swoje dzieci i męża.

"Pierwsze dziecko rodziłam 36 godzin, ale dzięki temu, że miałam bardzo miłą położną i że wiedziałam, co się ze mną dzieje i jakie są przede mną możliwości, mam z tego porodu miłe wspomnienia. Do drugiego porodu szykowałam się jednak o wiele świadomiej i głębiej, już w okresie zakładania szkoły rodzenia. Mój drugi poród trwał zaledwie parę godzin, a większą jego część spacerowałam po słonecznych ulicach Ealingu! Czułam się fantastycznie. Każdej przyszłej mamie życzę takiego porodu!"

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ