Wybierz swoją kolorystykę
   
„Karty obrazkowe Angielski w zagadkach” to unikalna książeczka z kartami obrazkowymi stworzona do kreatywnej nauki języka angielskiego. Zestaw dwustronnych kart został opracowany specjalnie dla dzieci w wieku 5-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki w języku angielskim, a na rewersie – polskie odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.

Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Będą również doskonałym towarzyszem wakacji naszego urwisa, pozwalającym połączyć przyjemne z pożyteczny. Kieszonkowy rozmiar kart umożliwia obcowanie z językiem angielskim niemal w każdej chwili.
Na kartach odnajdziemy 112 pomysłowych i różnorodnych zagadek językowych a wśród nich pytania logiczne, proste równania matematyczne oraz zagadki typu połącz obrazek z jego znaczeniem i wybierz niepasujący element. Karty obrazkowe to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność porównywalną z zabawą. Dodatkowo wzrok przykuwa kolorowa grafika. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Wszystko to sprawia że Angielski w zagadkach stanowi wartościową rozrywkę rodzinną na wspólne, wolne dni.

Zalety:

- 112 zagadek o różnym stopniu trudności
- łatwość użytkowania (polskie odpowiedzi na rewersie)
- sympatyczna, kolorowa grafika
- przyjemna faktura papieru
- karty spięte co utrudnia ich pogubienie
- kieszonkowy, przenośny format

Dodatkowo na stronie Wydawnictwa Edgard istnieje możliwość pobrania poradnika dla rodziców i nauczycieli z poradami jak efektywnie uczyć dzieci języka obcego. Znajdziemy w nim pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ