Wybierz swoją kolorystykę
   
„Daleko jeszcze?! Czym zająć dzieci w czasie podróży” jest niezbędnikiem każdego rodzica który wyrusza w daleką drogę ze swoją pociechą! Książka przedstawia pomysłowe gry i zabawy, które można wykorzystać podczas podróży w samochodzie, pociągu, samolocie i autokarze.

Nie gra roli to czy właśnie prowadzimy samochód czy jesteśmy w czasie postoju lub oczekiwania na dworcu i lotnisku. „Daleko jeszcze” będzie doskonałym towarzyszem podróży w każdej z wymienionych sytuacji. Zawiera zarówno gry i zabawy słowne, jak i zestaw rebusów, labiryntów, rymowanych zagadek i ilustracji typu „znajdź różnicę”, a także piosenki i wierszyki które umilą długą drogę każdemu szkrabowi. Pomogą również nieszczęśnikom z chorobą lokomocyjną gdyż skutecznie odciągną myśli od nieprzyjemnych wybojów na drodze.

Wyselekcjonowane zabawy dla najmłodszych nie tylko nie pozwolają na nudę dostarczając mnóstwa zabawy, ale również ćwiczą refleks, intuicję i umiejętność szybkiego myślenia. Nie zabraknie tu pojedynków dla bystrookich obserwatorów, polegających na liczeniu obiektów lub stworzeń za oknem pojazdu, zabaw dla młodych poliglotów wzbogacających słownictwo i ćwiczących umiejętność literowania a także gier wokalnych, dodatkowo szlifujących umiejętności aktorskie małych podróżników.

Książka nie tylko nie pozwoli by nasza droga w podróży była monotonna, ale również pozwoli odetchnąć zmęczonym rodzicom już po dotarciu do celu, gdyż pomysłowe zabawy zawarte na 144 stronach zbioru nadadzą się równie dobrze na wakacyjne, rodzinne wieczory.

Więcej informacji na temat książki na stronie Wydawnictwa Zielona Sowa.

Do 31 lipca macie szansę zgarnąć książeczki "Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży" na naszym forum. Szczegóły znajdziecie Tutaj.

Zanim kupicie książeczkę już teraz możecie poszukać inspiracji na zabawy podczas podróży w artykule W co się bawić z dzieckiem w podróży. Polecamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ