Wybierz swoją kolorystykę
   
Forum emaluszków rozwija się bardzo prężnie. Do grona naszych ekspertów dołączyli ostatnio fizjoterapeuci, a wkrótce możecie się spodziewać kolejnych specjalistów. Ponadto w Rozmaitościach pojawiła się kolejna kategoria – Recenzje płyt dla dzieci.

Fizjoterapeuci na forumMichał Koszla specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Jest członkiem International Continence Society oraz autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". Na emaluszkowym forum będzie odpowiadał na pytania dotyczące dolegliwości dna miednicy u kobiet po porodzie jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia czucia w pochwie itp.
Anna Boryczka jest fizjoterapeutą dziecięcym NDT Bobath. Zajmuje się kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci starszych. Obok prowadzenia praktyki prywatnej pracuje również w Klinice Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka. Na naszym forum udziela porad w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii dzieci.
Pełną listę specjalistów znajdziecie na naszym forum w dziale Zapytaj eksperta.

Recenzje płyt dla dzieciCzy Wasze maluszki lubią słuchać muzyki lub bajek z audiobooków? Dzięki naszym recenzjom płyt będziecie mogli, spośród wielu publikacji pojawiających się na rynku, wybrać te, które spodobają się zarówno Wam jak i maluszkom. Zapraszamy do odwiedzenia działu Recenzje płyt.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ