Wybierz swoją kolorystykę
   
Książka „Luśka na Planecie Dziecko” Pauliny Holtz, jest zabawną historią młodej kobiety, dla której nagła ciąża i macierzyństwo stają się wyzwaniem i „kosmiczną przygodą”. Niby trzydziestolatka, niby wykształcona, niby nie planuje ślubu z Krzyśkiem i chwilowo na pewno nie planuje bycia mamą, a jednak….

Natłok informacji, porady koleżanek i rodziny, przesądy, mity – wszystko to nie pomaga w kierowaniu się własną intuicją. Czy uda się Luśce i Krzyśkowi spokojnie wylądować na Planecie Dziecko bez strachu, frustracji i wzajemnych pretensji?

Książka w lekki sposób pokazuje zmagania dzisiejszych trzydziestolatków w oczekiwaniu na dziecko. Razem z bohaterami przechodzimy przez trudny okres dziewięciu miesięcy, rozwiewamy mity dotyczące porodu, karmienia piersią a także seksu w ciąży. Wybieramy wyprawkę i szukamy najlepszych sposobów na bycie rodzicem. Bohaterowie urodzeni i wychowani w czasach PRL, usiłują przystosować się do nowych trendów: długiego karmienia piersią, porodów naturalnych, noszenia w chuście, rozpoznawania rodzajów płaczu i wszystkiego tego, co we współczesnych poradnikach nazywane jest "umiejętnością".

Autorka poprzez ciekawe wywiady z ekspertami, doświadczonymi rodzicami oraz ze znanymi osobami (m.in. z Beatą Tyszkiewicz, Sylwią Chutnik, Beatą Tadlą, Kariną Kunkiewicz, Moniką Mrozowską,…) pokazuje nam różne sposoby na bycie rodzicem. Uświadamia nas jak ważne jest kierowanie się własnym instynktem, by samodzielne zdecydować, które z wielu rozwiązań proponowanych przez otoczenie, media czy poradniki zastosujemy.

NiePoradnik "Luśka na Planecie Dziecko" w lekki sposób pokazuje, że rodzicielstwo może być przyjemnym połączeniem własnych oczekiwań z potrzebami dziecka, bez zbędnych wyrzeczeń i frustracji!!!

Autorka - Paulina Holtz w karcie szpitalnej z porodu swojej drugiej córeczki ma wpisane "trzydziestoletnia wieloródka". Woli o sobie myśleć jako o ciekawej świata Mamie Poszukującej. Nie chodzi utartymi ścieżkami, ale chętnie korzysta z doświadczenia innych rodziców. Interesuje się nowinkami. Słucha siebie, swoich dzieci i czasem słucha się partnera. W wolnych od macierzyństwa chwilach występuje na deskach teatralnych oraz wciela się w rolę serialowej mamy – Agnieszki, w najdłuższym polskim tasiemcu "Klan".

„Luśka na Planecie Dziecko” jest niePoradnikiem dla wszystkich odważnych rodziców, poszukujących własnych rozwiązań i pomysłów na rodzicielstwo, dla których słuchanie swojej intuicji w prosesie wychowania jest jedyną możliwą do zaakceptowania drogą...

Więcej informacji na temat książki na stronie wydawnictwa Mamuka.

W czwartek (9 czerwca) możecie wygrać na emaluszkowym fan page'u jedną z trzech książek "Luśka na Planecie Dziecko" z podpisem autorki! Zapraszamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ