Wybierz swoją kolorystykę
   
Nowości na portalu ciąg dalszy! Piękne majowe słońce inspiruje redakcję emluszków do realizacji świeżych pomysłów oraz nawiązywania nowych kontaktów – wszystko dla naszych Czytelników!

Nowy ekspert na forumForum naszego portalu prężnie się rozwija, dlatego zaprosiliśmy do współpracy kolejnego eksperta. Monika Skoczylas-Merczyńska - psycholog dziecięcy, psychoterapeuta rodzinny z Gabinetu Psychoterapii Rodziny Udane Wychowanie – będzie odpowiedać na nurtujące Was pytania dotyczące wychowania maluszków. Jak postępować z małym kłamczuszkiem, egoistą lub zbuntowanym maluchem? Jak radzić sobie z nadpobudliwością lub sprawdzić czy dziecko jest gotowe, aby pójść do szkoły? Odpowiedzi szukajcie na naszym forum w dziele Zapytaj eksperta, a także w artykułach znajdujących się w działach Małe Dziecko oraz Przedszkolak w kategorii Wychowanie.

Konkursy na FacebookuNasi Czytelnicy zgłaszali sugestie, aby oprócz konkursów na portalu zorganizować konkursy także na Facebooku, dlatego od pewnego czasu możecie brać udział w mini akcjach konkursowych również na naszym fanpage'u. Konkursy na Facebooku trwają jeden dzień, więc musicie być czujni i wykazać się dobrym refleksem. Warto odwiedzać nasz fanpage w poszukiwaniu ciekawych tematów do dyskusji z innymi rodzicami. Zapraszamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ