Wybierz swoją kolorystykę
   
Kreatywna seria książeczek CzuCzu „Bazgrołki do kieszonki” została przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 4 lat i jest zbiorem inspirujących, czekających na dokończenie obrazkowych scenariuszy.

Do wspólnej zabawy rysunkowej zaprasza CzuCzu, bohater licznych projektów edukacyjnych dla dzieci. Seria zawiera dwa tytuły dla dziewczynek: "Bazgrołki dla pięknotek" i "Bazgrołki dla ślicznotek", oraz dwie propozycje dla chłopców: "Bazgrołki dla urwisów" i "Bazgrołki dla gagatka". Każda książeczka to zbiór 236 rysunkowych, niesamowitych scenariuszy, które czekają na dokończenie. Sposób, w jaki obrazkowa historia się zakończy, zależy wyłącznie od nieograniczonej wyobraźni dziecka. Przykłady stawianych dzieciom wyzwań to narysowanie rośliny wyrastającej z magicznych ziaren, czy też dokończenie rysunku wieży piaskowej zbudowanej przez jednego z bohaterów książki.

„Bazgrołki do kieszonki” powstały dzięki współpracy szerokiego grona osób – pedagogów, zdolnych ilustratorów, rodziców, a co najważniejsze – samych dzieci. To one były pierwszymi recenzentami każdego z tytułów.

Seria książeczek Czuczu jest doskonałą propozycją dla dzieci nie rozstających się na co dzień z paczką kredek i kartką papieru. Ich poręczny format sprawia, że można je zabrać wszędzie i zwykłe bazgranie zamienić w twórczą, rozwijającą kreatywność dziecka zabawę.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ