Wybierz swoją kolorystykę
   
W sobotę 21 maja pod hasłem „Planeta Dziecko” w klubie 1500m na warszawskim Powiślu odbędzie się drugi jarmark produktów eko i lifestylowych dla rodziców. Zostaną na nim zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy.

Patronat medialny portalu emaluszki.pl nad jarmarkiem produktów ekologicznych.Podczas jarmarku będzie można nabyć chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne kosmetyki, wełniane zabawki, buciki, stylowe kocyki-rożki, piękne, drewniane zabawki i inne ręcznie robione cudeńka.
Impreza ta będzie okazją do wzięcia udziału w darmowych warsztatach, wśród których m.in.: warsztaty chustowe (o noszeniu dziecka w chuście), Baby led Weaning (o karmieniu niemowląt i małych dzieci pokarmami stałymi w zgodzie z ich naturą i rozwojem), ekologiczne pieluchowanie (o zdrowiu, ekonomice i łatwości wielopieluszkowania od A do Z), warsztaty z masażu Shantala oraz przygotowanie do porodu i bycia rodzicem (warsztaty o emocjach).

Na jarmarku będzie można skorzystać z darmowych porad dietetyczki i stylistki, które doradzą, jak zadbać o siebie w ciąży i po urodzeniu dziecka. Planowane są również atrakcje dla najmłodszych przygotowane przez klubokawiarnię mieszczącą się na Saskiej Kępie – Figę z makiem.

Wstęp wolny na jarmark oraz warsztaty!!!

Więcej informacji o Jarmarku oraz harmonogram warsztatów będzie dostępny na stronie www.planetadziecko.pl na dwa tygodnie przed planowaną imprezą. Na portalu tym będzie można znaleźć również więcej informacji o uczestnikach jarmarku. Działanie to ma zapoczątkować stworzenie platformy, która docelowo ma zrzeszać wiele małych portali, sklepów, klubokawiarni, etc… działających w segmencie dziecięcym oraz promować ich działalność.

Promotorką tych działań jest Paulina Holtz oraz jej książkowa bohaterka Luśka („Luśka na planecie dziecko“). Luśka to symbol współczesnych wirtualnych, przedsiębiorczych matek, która z książki trafia do wirtualnego świata - udziela się na facebooku i buszuje w sieci. Odkrywa, że internet to kopalnia oryginalnych, pięknych, naturalnych, ekologicznych, ale i praktycznych produktów. Poznaje w sieci wielu rodziców, którzy pracują online lub w miejscach, które sami założyli w związku z pojawieniem się w ich życiu dziecka.
Luśka jest zadziwiona ilością takich małych firm – wg. niej „trendy” jest przedsiębiorczy rodzic. Zachwycona działalnością tych rodzinnych biznesów, postanawia pokazać je innym rodzicom. Pomysł książkowej Luśki postanowiła zrealizować (już w realnym świecie) sama autorka książki, wspierana przez wydawnictwo Mamuka.

Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą (pierwszy jarmark odwiedziło ponad 2000 osób), impreza będzie odbywać się cyklicznie. Kolejna PLANETA DZIECKO odbędzie się w Warszawie 24-25 września oraz 26-27 listopada, w Trójmieście zaś na początku września.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.planetadziecko.pl.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ