Wybierz swoją kolorystykę
   
Biura podróży kuszą kolorowymi katalogami z fotografiami zdjęć hoteli opływających w luksusy. Baseny, restauracje i piękne pokoje – aż chce się tam jechać natychmiast! Jednak wybierając się na wakacje z dziećmi warto dokładnie sprawdzić miejsce zakwaterowania. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Planując wakacje z dzieckiem warto szczegółowo przeanalizować oferty hoteli. Wakacje za pasem. Coraz częściej myślisz o letnim wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Spędzasz długie chwile nad analizowaniem ofert znajdujących się w Internecie lub w biurach podróży. Jeśli już wybrałaś kraj w którym chcesz spędzić urlop, pora na wybór odpowiedniego hotelu.

Szukaj informacjiNajlepszym źródłem uzyskania szczegółowych informacji na temat miejsca zakwaterowania jest zaufane biuro podróży. Kompetentny pracownik biura powinien znać wszystkie szczegóły dotyczące warunków hotelu, również pod kątem pobytu tych najmłodszych. Informacji takich możesz szukać również wśród znajomych oraz na forach internetowych. Należy wykorzystać każde dostępne źródło informacji, aby urlop nie zakończył się rozczarowaniem.

Na co zwracać uwagę?Jeśli wybierasz się na wakacje z dzieckiem, przy doborze hotelu zwróć baczną uwagę:

-Czy hotel jest przystosowany do rodzin z dziećmi: czy jest możliwość jazdy wózkiem na terenie hotelu i w jego okolicy? Czy są windy? Jakie jest wyposażenie łazienek?

-Czy hotel dysponuje przewijakami, podgrzewaczami butelek, nawilżaczami powietrza, nianią elektroniczną i łóżeczkami dla dzieci – jeśli tak to czy są one udostępniane bezpłatnie?

-Czy menu hotelowe dostosowane jest do wieku dzieci a restauracja ma na wyposażeniu specjalne krzesełka oraz plastikowe sztućce do karmienia najmłodszych

-Czy w części basenowej znajduje się basen dla dzieci – dowiedz się jak jest jego głębokość

-Czy w hotelu organizowane są specjalne zajęcia dla dzieci pod opieką animatora (jeśli tak to w jakim języku?)

-Czy jest możliwość zarezerwowania wykwalifikowanej opiekunki

-Czy na terenie hotelu znajdują się plac zabaw

-Czy w okolicy hotelu dostępne są atrakcje dla dzieci (parki rozrywki, wesołe miasteczka, ogrody zoologiczne itp.)

-Czy plaża w okolicy miejsca zakwaterowania jest piaszczysta czy kamienista

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ