Wybierz swoją kolorystykę
   
Maluszki tak szybko rosną i każdego dnia zaskakują swoich rodziców nowymi umiejętnościami, dlatego eMaluszki starają się dotrzymywać im kroku i zapewniać rodzicom coraz to nowsze atrakcje na portalu. W maju pojawiło się kilka nowości. Oto krótki przewodnik gdzie ich szukać.

Strefa RodzicówStworzyliśmy wspólny dla mamy i taty dział Strefa Rodziców, w którym znajdziecie artykuły na temat zdrowia i urody kobiety, jak być dobrym tatą, czyli cykl artykułów na temat ojcostwa, oraz totalny magiel tematyczny, czyli Samo życie, o nurtujących nas sprawach dnia codziennego.

RozmaitościUruchomiliśmy także zupełnie nowy dział Rozmaitości, gdzie możecie zapoznać się z recenzjami książeczek dla dzieci (omawiane książki będą także do wygrania w mini konkursach) oraz przeczytać serię artykułów na temat podróży z maluszkiem, gdzie pojechać, co warto zobaczyć i o czym pamiętać udając się na wakacje. Dział Rozmaitości będzie w dalszym ciągu rozwijany, dlatego czekamy na Wasze sugestie co chcialibyście znaleźć na portalu, piszcie na adres: redakcja@emaluszki.pl.

Zapytaj ekspertaNa naszym forum pojawił się także nowy ekspert. Do dietetyka pani Julii Jaskowskiej dołączyła pani Małgorzata Paleczny z Centrum Położniczo-Rehabilitacyjnego Pępek Świata - mgr fizjoterapii, certyfikowany instruktor Masażu Shantala, doradca laktacyjny, a prywatnie mama małego Frania. Pani Małgorzata będzie odpowiadać na Wasze pytania związane z karmieniem piersią.

Baza Imion dla DzieciKolejną nowością jest uzupełniona o nowe imiona Baza Imion dla Dzieci. Teraz szukając idealnego imienia dla swojego maluszka możecie skorzystać z rozbudowanej listy. A jeśli chcecie sprawdzić co oznacza imię Waszego maluszka, skąd pochodzi i jakie znane osoby je noszą to z pewnością znajdziecie je w emaluszkowej bazie imion.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ