Wybierz swoją kolorystykę
   
eMaluszki objęły patronat medialny nad akcją społeczną „Dzielę się książkami”. Akcja skierowana przede wszystkim do dzieci, ale także rodzin, szkół i przedszkoli.

Patronat medialny portalu emaluszki.pl nad akcją społeczną

Cele Akcji:- gromadzenie książek i redystrybuowanie ich do dzieci potrzebujących, przede wszystkim w domach dziecka i szpitalach
- propagowanie idei dzielenia się z rówieśnikami wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
- podarowanie książkom „drugiego życia” w rękach dzieci, które mają na co dzień ograniczony do nich dostęp.

I edycja akcji ma charakter lokalny i odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2011 podczas Targów Książki dla Dzieci w Krakowie. Kolejne edycje będą mieć charakter regionalny i ogólnopolski.

Jak wziąć udział?Wszystkie dzieci zachęcamy do dzielenia się książkami z dziećmi z domów dziecka i szpitali w dniach 3-5 czerwca 2011 podczas Targów Książki dla Dzieci w Krakowie. Książki dla dzieci w różnym wieku (w stanie dobrym i bardzo dobrym) należy przynosić na stoisko portalu Qlturka.pl. Podczas Targów będzie można wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z osobami związanymi z literaturą dla dzieci (pisarzami, ilustratorami). Naprawdę warto dzielić się książkami!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ