Wybierz swoją kolorystykę
   
Wielu świeżo upieczonym mamom sen z powiek spędzają marzenia o sylwetce, jaką miały jeszcze przed okresem ciąży. Piersi straciły swój dawny kształt i jędrność a skóra na brzuchu nie jest już tak doskonale napięta. Coraz więcej Polek decyduje się oddać te właśnie partie ciała w ręce chirurga plastyka.

Brzuch po ciąży można modelować także za pomocą zabiegów chirurgicznych. Obecnie kobiety coraz później decydują się na macierzyństwo. Teraz ciąża po 30 a nawet 35 roku życia nikogo nie szokuje. Jednak z wiekiem zmienia się struktura kolagenu czego efektem jest mniej sprężysta skóra i słabsze obkurczanie się tkanek. Efekt? Po ciąży znacznie trudniej jest powrócić do wymarzonej figury.

ProfilaktykaTo w jakiej kondycji po porodzie będzie Twoje ciało decydują geny oraz fakt czy w okresie ciąży wystarczająco o nie dbałaś. Jeśli nie kontrolowałaś wagi i odpowiednio nie nawilżałaś skóry, mogą pojawić się brzydkie rozstępy a skóra (zwłaszcza na brzuchu czy piersiach) może utracić elastyczność. Podczas ciąży dobry stanik to postawa - odpowiednio podtrzymywany biust nie będzie miał tendencji do opadania.

Zabiegi na brzuch-Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych typu Radiage i Thermage. Są nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. Przynoszą duże efekty i nie mają skutków ubocznych. Fale radiowe poprzez swoje oddziaływanie na strukturę kolagenu powodują regenerację i uelastycznienie skóry.

-Plastyka brzucha to zabieg który przynosi doskonale efekty, niemniej trzeba liczyć się na niemiłe doznania bólowe oraz długą rekonwalescencją. Zabieg ten przeprowadza chirurg i polega na usunięciu nadmiaru skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej z podbrzusza. Podczas zabiegu również wzmocnione zostaje napięcie mięśni tworzących ścianę jamy brzusznej. Linia cięcia jest tak usytuowana aby można było ukryć ją nawet po skąpym bikini.

-Liposukcja czyli odsysanie tłuszczu z okolic talii i bioder. Zabieg nie pozostawia widocznych blizn.

Zabiegi na biust-Korekcja obwisłych piersi przy pomocy implantu, najczęściej silikonowego. Podczas zabiegu chirurg wypełnia pierś implantem dzięki czemu nadmiar skóry zostaje „wyprostowany” a piersi się powiększają.

-Plastyka piersi to zabieg podczas którego chirurg usuwa nadmiar skóry i modeluje zniekształcony gruczoł. Dzięki temu biust zostaje „podniesiony”.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ