Wybierz swoją kolorystykę
   
Wiele kobiet podczas ciąży odkrywa nowe obszary i uroki seksu. Staje się on bardziej aktywny i przyjemniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli nie ma przeciwwskazań, korzystaj ze zbliżeń intymnych z partnerem i ciesz się wspólną bliskością.

Seks w ciąży staje się przyjemniejszy niż kiedykolwiek i pozwala cieszyć się bliskością. Zazwyczaj przyszłe mamy czują się bardzo kobieco. Dodatkowo, wiele z nich ma większą niż zwykle ochotę na seks. A rozkosz ma teraz zupełnie nowy smak…

Przyjemnie jak nigdy wcześniejMasz ogromy apetyt na seks? To całkowicie naturalne odczucie. Zapewne postrzegasz teraz siebie jako kobietę niezwykle zmysłową i atrakcyjną. Seks staje się dla Ciebie źródłem ogromnej satysfakcji, większej niż kiedykolwiek. Powodów jest kilka. Po pierwsze zmiany hormonalne w Twoim organizmie sprawiają, że ciało jest bardzo wrażliwe na dotyk. Wysoki poziom estrogenów powoduje, że pochwa jest lepiej nawilżona, narządy płciowe lepiej ukrwione a więc doznania są silniejsze (zwłaszcza w drugim trymestrze). Teraz masz szansę na mega intensywny orgazm, tym bardziej, że możesz się całkowicie wyluzować – wreszcie nie musisz się martwić o antykoncepcję!

Warto eksperymentowaćTeraz, kiedy masz szczególną ochotę na miłosne uniesienia, zapewne będziesz odważniejsza w uprawianiu seksu. Jeśli poszukujesz inspiracji w życiu intymnym – ciąża na pewno Ci jej dostarczy. W pierwszych miesiącach można się kochać praktycznie we wszystkich pozycjach, choć warto uważać, aby nie uciskać zbyt mocno brzucha. W późniejszym okresie, gdy brzuch jest już duży, najwygodniejsze będą pozycje „na jeźdźca” oraz od tyłu. Uwaga na piersi! W pierwszym etapie ciąży stają się bardzo wrażliwe i nawet najdelikatniejsze pieszczoty mogą spowodować ból. W trzecim trymestrze stymulacja brodawek sutkowych powoduje wydzielanie oksytocyny, która może wywołać skurcze macicy.

Gdy lekarz zabroniMasz ochotę na miłosne igraszki, a lekarz Ci ich zabrania. Co robić? Przede wszystkim pamiętać, że seks nie sprowadza się do stosunku. Głębokie i namiętne pocałunki, pieszczoty, erotyczny masaż czy miłość francuska - to wszystko może sprawić Tobie i partnerowi naprawdę wiele radości i rozkoszy.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ