Wybierz swoją kolorystykę
   
Twoja partnerka z radością czeka na dzień, w którym zostanie mamą. Ty zastawiasz się, jak to jest być tatą. Powiemy wprost: jest wiele powodów, dla których warto zostać rodzicem. Bycie ojcem to fantastyczna przygoda na całe życie!

Jedno jest pewne: po tym jak urodzi się maleństwo, Wasz świat stanie do góry nogami. Pierwsze chwile mogą być ciężkie. Najpierw nieprzespane noce, kolki, pieluchy. Potem choroby, przedszkole i bunty Twojej pociechy. Jednak to, co poczujesz będąc tatą sprawi, że wszystkie te „niedogodności” szybko staną się słodkim ciężarem.

Zabawy z dziećmi to jeden z najbardziej przyjemnych aspektów bycia tatą. Być tatą jest fajnie

Po pierwsze wydając na świat potomstwo, spełniasz obywatelski obowiązek. Teraz możesz poczuć się świetnie, jak wiadomo bowiem każdy prawdziwy mężczyzna powinien zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić potomka. Jeśli te dwa pierwsze „obowiązki” jeszcze nie udało Ci się wypełnić, trzeci masz z głowy. Powyższą teorię trzeba oczywiście traktować z przymrużeniem oka, choć wiele mężczyzn myśli właśnie takimi kategoriami: poprzez bycie ojcem, chłopiec zamienia się w prawdziwego, dojrzałego mężczyznę.
Jako tata staniesz się największym autorytetem dla swoich dzieci. Poczujesz się jak super-facet, kiedy Twój synek powie, że tylko jego tata wszystko najlepiej umie i wszystko najlepiej wie. Miło będzie również usłyszeć z ust Twojej córeczki (a na pewno tak się stanie), że ona się z tatusiem ożeni bo jest najwspanialszym mężczyzną!
Będąc ojcem możesz do woli oddawać się fantastycznym zabawom, na które nawet teraz, jako dojrzały mężczyzna, masz ochotę. Budowanie wieży z klocków, strzelanie z pistoletów, zabawy kolejką czy samochodami....Teraz masz na to świetną okazję. Nie tylko spędzisz czas na rewelacyjnej zabawie, ale jeszcze zyskujesz uznanie oraz opinię cudownego taty.
Nie można również zapomnieć o tym, że będąc tatą zaczniesz obchodzić fantastyczne święto. Dzień Ojca (23 czerwca) to Twój dzień. Miło będzie przyjąć prezent i życzenia od swojej pociechy.

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ