Wybierz swoją kolorystykę
   

Prawidłowe mycie butelek i smoczków jest bardzo ważne dla zdrowia twojego maluszka. Resztki pokarmu, które zostają na wspomnianych przedmiotach, to doskonała pożywka dla bakterii, które mogą spowodować spustoszenie w organizmie dziecka.Codzienna pielęgnacja i karmienie bobasa to swoiste rytuały, którym młodzi rodzice poddają się bez zastrzeżeń, chroniąc swoją pociechę przed zagrożeniami zewnętrznego świata. Takim samym rytuałem powinno stać się mycie i sterylizacja butelek i smoczków do karmienia, a w późniejszym etapie również gryzaków i zabawek.

Dbając o butelki oraz smoczki dobrze jest myć je ręcznie, tylko wtedy jesteśmy w stanie usunąć resztki jedzenia pozostające w zakamarkach. Najlepiej użyć w tym celu szczotki do butelek oraz specjalnego środka do mycia, który prezentujemy poniżej.

Hipoalergiczny żel do mycia butelek niemowlęcych oraz artykułów dla dzieci Dzidziuś

, to produkt, który powstał by uchronić Twoje dziecko przez zagrożeniami świata zewnętrznego. Nieprawidłowe mycie butelek oraz smoczków może powodować zatrucia pokarmowe, biegunki, czy stany zapalne jamy ustnej. Produkt marki Dzidziuś skutecznie usuwa osady z mleka oraz soków, jego żelowa konsystencja ułatwia dozowanie oraz sprawia, że płyn jest wydajny w użyciu. Nie pozostawia smug i zapachu, a dzięki zawartości ekologicznych substancji, łatwo ulega biodegradacji. Najważniejszym atutem tego produktu wydaje się być fakt, że nie zawiera on w swoim składzie alergenów, parabenów, barwników, SLS, SLES i Cocamide DEA.

Pojemność 500ml
Cena rynkowa ok. 9,50 zł
Produkty dostępne: www.sklep.pollena.com.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ