Wybierz swoją kolorystykę
   

Zapomnij o nieprzespanych nocach! Światowej sławy specjaliści: pediatra Thomas B. Brazelton i psychiatra dziecięcy Joshua T. Sparrow uczą jak prawidłowo usypiać dziecko, jak dbać o jego bezpieczeństwo podczas snu i jakich błędów związanych z usypianiem unikać. Polecamy wszystkim zdesperowanym Rodzicom, cierpiącym na nieprzespane noce.Usypiające samodzielnie i śpiące aż do rana dziecko to marzenie niejednego opiekuna, wstającego co noc do marudzącego malca. Jeśli należysz do grupy zmęczonych nieprzespanymi nocami Rodziców i szukasz metod na skuteczne usypianie swojego dziecka, sięgnij po „Sen dziecka”. To praktyczny poradnik, z którego dowiesz się jak postępować by Twój maluch przesypiał czas nocny.
Udzielając wskazówek, autorzy uwzględniają nie tylko wiek dziecka, lecz również jego temperament i etap rozwoju, na jakim obecnie się znajduje. Opisują problemy związane z moczeniem nocnym, lunatykowaniem, lękami nocnymi oraz koszmarami. Podkreślają, w jaki sposób kształtować w dziecku prawidłowe nawyki, związane z usypianiem oraz jakich błędów unikać. Brazelton oraz Sparrow zaznaczają jednocześnie, iż każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia a czujność rozsądek i konsekwencja warunkują powodzenie.
Polecamy!

Sen dziecka. Jak zapomnieć o nieprzespanych nocach
Thomas Brazelton i J.D Sparrow
Wydawnictwo Gdańskie Psychologiczne

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ